Konferencje

Getin Bank nagrodzony za rozwiązania mobilne podczas The Banking Technology Awards 2013

31 października w Londynie miała miejsce gala finałowa międzynarodowego konkursu The Banking Technology Awards 2013. W tym roku wydarzenie zostało zorganizowane po raz czternasty, aby przyznać nagrody w dziedzinie nowych technologii bankowych. Z przyjemnością możemy ogłosić, iż polski Getin Bank zdobył główną nagrodę za rozwiązania mobilne.
Tegoroczna edycja The Banking Technology Awards zgromadziła ponad 300 uczestników ze świata bankowości. W samym konkursie rozważane były zarówno małe, regionalne banki z Europy Centralnej i Afryki, jak i wielkie międzynarodowe banki dysponujące wielomilionowym budżetem.
Getin Bank zdobył pierwszą nagrodę w kategorii „Najlepsze wykorzystanie technologii mobilnych w usługach finansowych”. Bank zaimponował jury takimi rozwiązaniami mobilnymi jak aplikacja mobilna „Oszczędź sobie”, płatności zbliżeniowe NFC z systemem MyWallet czy alternatywne przelewy SMS.
Konsumenci obecnie coraz częściej poszukują mobilnych rozwiązań, ułatwiających im korzystanie z wszelkich usług, w tym także z usług bankowych. Jak mówi Maciej Szczechura z Getin Banku, według przeprowadzonych przez nich badań wynika, iż 36% klientów banku nie wyobraża już sobie życia bez bankowości mobilnej. Bank najwyraźniej trzyma rękę na pulsie i gotów jest ulepszać rozwiązania mobilne dla komfortu klientów, co doceniono podczas The Banking Technology Awards.
Sukces Getin Banku powinien stać się inspiracją dla innych firm. Jak widać, trud i wysiłek włożony w jak najlepsze wykorzystanie najnowszych technologii mobilnych zostaje doceniony zarówno przez klientów, jak i przez znawców rynku.

Udostępnij
Zobacz także