Konferencje

Odkryj kulturę w Twoim mieście z aplikacją Going

Z końcem maja wystartowała nowa aplikacja mobilna Going. Aplikacja proponuję szereg wydarzeń kulturalnych, które odbędą się w najbliższych dniach z możliwością zakupu biletów w kilku prostych krokach. Możemy wybrać pomiędzy koncertami, spektaklami teatralnymi, pokazami filmowymi w kinach studyjnych, wystawami, warsztatami i innymi wydarzeniami w przestrzeni kultury.
Going. - Wiz1“Zależy nam, aby użytkownicy poznali ciekawe wydarzenia i miejsca, o których wcześniej nie wiedzieli. Oferta kulturalna np. Warszawy jest bardzo bogata, ale często nie jesteśmy w stanie do niej dotrzeć do czasu gdy nie powiedzą nam o tym znajomi. W Going. szczególnie zależy nam na mniejszych organizatorach wydarzeń kulturalnych, którzy mają ograniczone możliwości promocyjne, a oferuje bardzo ciekawe wydarzenia” – mówi Maciej Gastoł, współzałożyciel Going.
Płatności mobilne w Going. obsługiwane są przez system MasterCard® Mobile, znanym między innymi z aplikacji Skycash czy MobiParking. Dla użytkowników posiadających już konto w MasterCard® Mobile rejestracja w aplikacji będzie znacznie uproszczona.
Aplikacja jest dostępna na iOS, Android i Windows Phone, ale została przygotowana również z myślą u osobach nie posiadających smartphonów, a korzystających z komputerów osobistych.
W tym momencie aplikacja dostępna jest dla osób przebywających w Warszawie, ale z czasem Going. planuje obecność w pozostałych głównych ośrodkach kulturalnych w Polsce.
Więcej informacji na http://goingapp.pl
https://itunes.apple.com/us/app/going./id704764616
https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.goingapp
http://www.windowsphone.com/en-us/store/app/going/64cacf2b-33e1-4cd5-9b41-5e7b1f67b7fc

Udostępnij
Zobacz także