Konferencje

Pierwszy ebook o umowach o pozycjonowanie


Ebook od MAYKO to odpowiedź na istniejącą od wielu lat w sieci dezinformację dotyczącą umów o pozycjonowanie. Dlatego jeśli chcesz dowiedzieć się, jakich zapisów nie powinna zawierać Twoja umowa, jak powinna przebiegać współpraca z agencją SEM lub po prostu szukasz informacji przed ostatecznym wyborem agencji – koniecznie sięgnij po ebook Umowa o pozycjonowanie. Wszystko o czym musisz pamiętać!
Zawiłe kruczki prawne, niekorzystne zapisy, kary umowne, źle skonstruowana umowa… to wszystko powinno odejść w niepamięć. Dzięki Umowa o pozycjonowanie. Wszystko o czym musisz pamiętać! dowiesz się:

  • jaki model rozliczenia umowy najlepiej wybrać
  • jakie są prawa i obowiązki obu stron zawierających umowę
  • co z tym usuwaniem linków po zakończeniu współpracy?
  • kara umowna – czy aby na pewno powinna znaleźć się w umowie o pozycjonowanie?
  • niebezpieczne zapisy, których należy unikać…

… i wiele więcej!
“W trakcie przygotowywania tego tekstu przyświecał mi cel, jakim jest zwiększanie świadomości o tym, jak ważne jest zwracanie uwagi na zapisy umów, które podpisujemy. Ten ebook dedykuję szczególnie tym, którzy chcą skorzystać z usługi pozycjonowania, a nie wiedzą jakie pułapki mogą na nich czekać w zapisach umowy, którą zamierzają podpisać. (…) Umowy o pozycjonowanie zawierane są coraz częściej i wydaje się nieuniknione, że liczba sporów na tym tle będzie tylko wzrastać. W tym opracowaniu starałem się pokazać na co warto zwrócić uwagę konstruując taką umowę, jakich zapisów należy unikać oraz z jakich cech samego procesu pozycjonowania to wynika” – Krzysztof Kalinowski, Specjalista SEO w Agencji SEM Mayko
Zajrzyj na marketingwsieci.pl i pobierz ebooka bezpłatnie.
Masz problem z pobraniem? Wyślij maila na: biuro@mayko.pl.

Udostępnij
Zobacz także