Konferencje

Tu warto być! Tegoroczne europejskie biznesowo-marketingowe konferencje branży mobile

Tegoroczna jesień daje szansę na wzbogacenie swojej wiedzy o wszelkie biznesowe nowinki z branży mobile. W artykule znajdziesz listę najlepszych europejskich konferencji, na których z pewnością warto się pojawić!
1. Mind the Product 2013, 27 września 2013, Londyn, Anglia
Ta jednodniowa konferencja zgromadzi w jednym miejscu najlepszych z branży z całego świata. Wszystko po to, aby dyskutować o takich aspektach produktów jak design, technologia czy też o sprawach czysto biznesowych. Konferencja ma jeden cel: pomóc ci stworzyć produkt, który pokochają twoi klienci. Czego chcieć więcej? Pozycja obowiązkowa dla wszystkich start-upowców!
2. Marketing Festival, 22-23 listopada 2013, Brno, Czechy
Konferencja z całą pewnością godna uwagi – największy on-line marketing festiwal w centralnej Europie, w dodatku organizowany u naszych sąsiadów. Wydarzenie ma zgromadzić ponad tysiąc uczestników. Mówcy z całego świata będą dzielić się swoją wiedzą, aby pomóc ci poszerzyć horyzonty i przekazać narzędzia, które pomogą wyprzedzić konkurencję. Poza wykładami, organizowane będą także warsztaty, które pomogą zamienić wiedzę teoretyczną, w praktyczną.
3. Internet & Mobile World 2013, 9-10 października 2013, Bukareszt, Rumunia
Wydarzenie łączy wiedzę z trzech obszarów tematycznych: technologie marketingowe, mobile i aplikacje oraz oprogramowanie biznesowe. Taki dobór tematów daje ogromne możliwości wzbogacenia swojej wiedzy z wielu obszarów, a wszystko to w jednym miejscu! 30 zagranicznych mówców, 50 seminariów, 5 tysięcy uczestników – takiej konferencji nie można przegapić.
4. Over the Air 2013, 27-28 września 2013, Bletchey Park, Anglia
Konferencja poświęcona w całości branży mobile. Jest to okazja do poszerzenia wiedzy na temat technologii, trendów i technik z tej branży. To konferencja, z której cenną wiedzę mogą wynieść zarówno programiści, jak i biznesmeni.
Zdjęcie:
koya979 © Więcej zdjęć na Fotolia.pl

Udostępnij
Zobacz także