Konferencje

Twitter poszukuje testerów aplikacji

Twitter wydał w środę nową aktualizację dla systemów: iOS (5.10) oraz Android (4.1.6). Od teraz konwersacje mają być czytelne i uporządkowane dzięki ułożeniu ich w jednej linii. Co jeszcze Twitter może zaoferować swoim użytkownikom?
Lepsze oznaczenie, inicjator dyskusji umieszczony na samej górze, łączenie konwersacji niebieską linią, chronologiczny układ – to tylko część elementów nowej aktualizacji Twittera. W iPhone’ach z iOS 7 – Twitter ma działać szybciej i bardziej płynnie, a sam system powiadomień również został ulepszony. Zarówno w urządzeniach z systemami: iOS jak i Android możliwe jest udostępnianie poszczególnych komentarzy przez e-mail lub bezpośrednie wiadomości. Twitter pamiętał także o smartfonach z systemem Android, które mają mniejszą pamięć. Dowodem na to jest wielkość aktualizacji. Jest ona mniejsza o połowę od swojego poprzednika. Dzięki zmniejszeniu wagi instaluje się szybciej i nie zabiera tyle miejsca z naszej pamięci.
Dodatkowo Twitter rozpoczął akcję „Twitter for Android Experiment”, w której użytkownicy mogą testować kolejne wersje aplikacji. Aby stać się jednym z testujących – wystarczy posiadać konto Google’a i zarejestrować się jako tester.
Na oficjalnym video można sprawdzić, jak wygląda nowy Twitter: http://www.youtube.com/watch?v=BnRmayAuB4M
Źródła:
https://blog.twitter.com/2013/keep-up-with-conversations-on-twitter
http://www.appmaniak.pl/system/android/dolacz-zespolu-testujacego-kolejne-wersje-twittera-androida

Udostępnij
Zobacz także