Konferencje

BaseLinker EXPO – wydarzenie roku w branży e-commerce

Czy wiesz, co zrobić, żeby rozwinąć swój biznes i poszerzyć zasięg jego działania o nowe rynki? Na BaseLinker EXPO eksperci branży e-commerce zdradzą, jak znacząco zwiększyć swoją sprzedaż online. Jest to niepowtarzalna okazji do poznania najświeższych trendów i nawiązania nowych kontaktów biznesowych – już 10 maja w Krakowie!

BaseLinker, najpopularniejszy w Polsce system do zarządzania e-commerce, po raz pierwszy organizuje swoje wydarzenie – BaseLinker EXPO – skierowane do sprzedawców internetowych. Ta informacja wywołała duże poruszenie i ciekawość branży, tym bardziej, gdy ogłoszono listę wystawców i agendę. Co zatem czeka odwiedzających Centrum Kongresowe ICE Kraków?

Dwie sceny, 17 prelekcji i panel dyskusyjny liderów europejskiego e-commerce

Uczestnictwo w BaseLinker EXPO to szansa na zdobycie wiedzy, której nie sposób znaleźć nigdzie indziej. Podczas panelu dyskusyjnego będzie można usłyszeć, co o rynku i najnowszych trendach sprzedaży międzynarodowej mówią liderzy największych podmiotów e-commerce w Europie Środkowo-Wschodniej.

W panelu wezmą udział

  • Alvise Favara (CCO Allegro) – członek zarządu Allegro, kierujący pracami zespołu komercyjnego największego marketplace w Polsce.
  • Tudor Manea (CEO eMAG) – prezes największej platformy e-commerce w Rumunii, Bułgarii i na Węgrzech.
  • Dagmara Brzezińska (VP Sales InPost) – odpowiada za sprzedaż, obsługę klientów oraz implementację nowych produktów w Grupie Inpost.

Bogaty harmonogram dopełnią wystąpienia ekspertów, od których będzie można dowiedzieć się m.in. wszystkiego o podatkach dla e-commerce cross-border (Tomasz Kwiatkowski, Taxology), dlaczego nowoczesne magazynowanie to właściwy wybór (Bartłomiej Włodarczyk, Omnipack), jak skutecznie wykorzystać TikTok jako kanał sprzedaży (Sebastian Szmigielski, TikTok), jak prosto rozliczyć transakcję crossborder w e-commerce (Maciej Michalski, Ebury), jak użyć sztuczną inteligencję w sprzedaży online (Wiktoria Sitarczyk, Responso), jak w niezawodny sposób logistyka może rozwinąć Twoje działania (Marcin Kuksinowicz, BLPaczka), ale także poznać nowe możliwości rozwoju biznesu (dzięki optymalizacji cen z LivePrice lub szybkim dostawom z xpress.delivery).

Kluczowe platformy marketplace w jednym miejscu

Jest to jedyna taka okazja do spotkania na żywo przedstawicieli najbardziej znanych marketplace z Polski i zagranicy (m.in. eMAG, Allegro, Kaufland Global Marketplace, Erli, eBay, Empik, FNAC Darty, PHH Group, Joom, Wish, Skroutz.gr). BaseLinker EXPO stwarza najlepsze warunki do rozszerzania kontaktów i budowania networkingu. W jednym miejscu – nawiążesz nowe relacje biznesowe, wymienisz się doświadczeniami i znajdziesz inspiracje do rozwoju swojego biznesu.

Z pierwszej ręki będzie można dowiedzieć się, jak zacząć sprzedaż na nowych platformach i rynkach, poznać zasady współpracy oraz możliwości, jakie oferują poszczególne serwisy.

Agenda pełna atrakcji i możliwości

To nie wszystko! Jednym z kluczowych punktów programu jest gala systemu BaseLinker, na której organizatorzy wręczą nagrody biznesom online najbardziej wyróżniającym się w 4 kategoriach. Dodatkowo jako pierwszy dowiesz się, czym jest nowy projekt BaseLinker Index, który pomoże na bieżąco śledzić rozwój polskiego rynku e-commerce. Poznaj najnowsze trendy, spotkaj się z liderami branży, odnieś sukces w e-commerce – tego nie można przegapić!

Kup bilet na BaseLinker EXPO 15% taniej

Skorzystaj z 15% zniżki na bilety standard i VIP tylko dla naszych czytelników!
Wystarczy wpisać kod trends w polu “Kod rabatowy” w sekcji Kup bilet na stronie wydarzenia.

Udostępnij
Zobacz także