Konferencje

CONFidence 2022 nareszcie na żywo

Tęskniliście za dużymi wydarzeniami na miejscu? Żywymi dyskusjami bez zbędnego sprawdzania, czy mikrofon działa? Możliwością dogadania projektów bezpośrednio w cztery oczy? Jeśli przy okazji macie ochotę na solidną dawkę newsów ze świata security, to koniecznie zarezerwujcie datę 6-7 czerwca 2022. Konferencja CONFidence wraca do Krakowa i zapowiada się naprawdę konkretnie. Organizatorzy zabiorą was do Muzeum Lotnictwa!

Po pierwsze, w końcu będzie okazja, by zasmakować niepodrabialnego klimatu CONFidence – takiej mieszanki technicznych informacji i luźnej atmosfery nie znajdziecie nigdzie indziej. Po drugie, mimo że Call for Papers wciąż trwa, są już potwierdzone pierwsze mocne nazwiska. Na CONFidence wystąpią między innymi: Łukasz Bromirski, Paweł Maziarz, Andrzej Karpiński, Ido Naor, Felipe Duarte, Borys Łącki i Adam Lange. Możecie wyciągnąć od nich cenne informacje podczas wykładów albo… Dołączyć do nich na scenie.

Zgłoszenia prelegentów są przyjmowane do 18 kwietnia (szczegółowe informacje na stronie https://confidence-conference.org/call_for_papers_2022.html). Malware, testy penetracyjne, reverse engineering i w czym tylko się specjalizujecie – wasze koncepcje zostaną ocenione przez Radę Programową złożoną z doświadczonych specjalistów branży IT sec. Korzyści jest oczywiście o wiele więcej, dlatego zakasajcie rękawy i szykujcie prezentacje.

Dla tych, którzy preferują udział w CONFidence z perspektywy widowni, organizatorzy przygotowali kod rabatowy -15% na bilety: “MobileT”. Możecie z niego skorzystać przy zakupie standardowych wejściówek bez Gift Packów.

MobileTrends.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

Udostępnij
Zobacz także