Konferencje
Mobile Trends

CONFidence znów w Krakowie! Międzynarodowa konferencja cybersecurity już 5-6 czerwca 2023

Kluczowe tematy z branży cyberbezpieczeństwa i cenieni specjaliści z całego świata – 23 edycja konferencji CONFidence odbędzie się 5-6 czerwca 2023 w EXPO Kraków. W ramach konferencji odbędzie się ponad 40 wykładów oraz praktyczne warsztaty. 

Cybersecurity to nie przelewki

Wyrafinowane socjotechniki, niesłabnąca kreatywność hakerów, AI depcząca po piętach… Można wymienić jeszcze milion powodów, dla których specjaliści cyberbezpieczeństwa od lat są wręcz rozchwytywani. Jednak jak zawsze wszystko ma swoje jasne i ciemne strony – branża jest dynamiczna, presja ogromna, wymagania rosną proporcjonalnie do popytu. Jak utrzymać się w tak burzliwym środowisku i nie zwariować? 

Spotkaj się z koleżankami i kolegami po fachu

Piętnaście razy zwracasz uwagę na tę samą lukę i dalej nic? Nie ma budżetu na wsparcie, a później płacz, bo komuś coś się kliknęło i znowu trzeba ratować sytuację? Na CONFidence znajdziesz mnóstwo okazji, żeby porozmawiać o takich akcjach, a przy okazji odkryć zupełnie niespodziewane rozwiązania problemów, z którymi borykasz się na co dzień. 

Trzymaj rękę na pulsie 

Dobrze wiedzieć, co dzieje się w branży, ale jeszcze lepiej posłuchać o gorących ciekawostkach w kuluarach – prosto od źródła. Podczas konferencji spotkasz cenionych ekspertów, którzy zdradzą nieco więcej, niż w ramach nudnych, oficjalnych szkoleń. 

Swój udział w roli prelegentów potwierdzili już:

  • Adam Haertle – trener, konsultant oraz założyciel serwisu Zaufana Trzecia Strona, jednego z najpopularniejszych polskich mediów poświęconych cybersecurity;
  • Maciej Broniarz – konsultant ds. bezpieczeństwa IT i wykładowca akademicki, specjalizujący się między innymi w informatyce śledczej, 
  • Dominik Rozdziałowski – Dyrektor Departamentu Cyberbezpieczeństwa MON oraz twórca Biura do Walki z Cyberprzestępczością Komendy Głównej Policji.
  • Adam Lange – ekspert z ponad 20 latami doświadczenia w IT i bezpieczeństwie IT, zarówno po ofensywnej (red) jak i defensywnej (blue) stronie bezpieczeństwa. 

Jeśli również masz sporo do powiedzenia w temacie cyberbezpieczeństwa, możesz dołączyć do nich na scenie! Prelegentki i prelegenci mogą wysyłać propozycje wykładów za pośrednictwem formularza Call For Papers: https://bit.ly/3XaxOLh  do 28 marca 2023.

Rozsiądź się wygodnie i pogadaj

Smaczki, konkretne przykład i ogromna dawka wiedzy czekają na uczestników na każdym kroku – nie tylko podczas wykładów. Konferencja słynie z niepowtarzalnego klimatu i wręcz imprezowej atmosfery, dlatego warto świadomie wykorzystać networkingowy potencjał CONFidence. 

…ale nie zapomnij o bilecie!

Dlaczego warto zarejestrować się z wyprzedzeniem? Po pierwsze, cena biletu jest teraz niższa i wzrośnie wraz z pojawieniem się pełnego programu konferencji. Po drugie, zdążysz zaplanować swoją obecność na konferencji i w razie potrzeby załatwisz wszelkie formalności w firmie. Wykorzystaj też dodatkowy argument – 10% rabatu na bilety z kodem: CONFI23xMobileTrends

Informacje o konferencji i bilety: https://bit.ly/3jRMC4b

Udostępnij
Mobile Trends
Zobacz także