Konferencje

Developers Online 2 – Festiwal IT ponownie w sieci! Tym razem pojawią się wykłady z zakresu JavaScript i Mobile.

Po sukcesie pierwszej edycji, ekipa 4Developers wraca z kolejną konferencją online. W 4Developers Online 2020 wzięło udział niemal 400 uczestników oraz 8 prelegentów, 4 firmy partnerskie wsparły ideę swoim zaangażowaniem, a 40 Community i Media Partnerów pomogło w promocji inicjatywy. Tym razem na scenie wystąpią prelegenci z tematami z zakresu JavaScript i Mobile.

Jeden dzień, dwa bloki tematyczne, najlepsi eksperci z branży IT –  to wszystko bez wychodzenia z domu!

Tym razem na wirtualnej scenie cenieni specjaliści wystąpią z praktycznymi prelekcjami z zakresu JavaScript oraz Mobile. Organizatorzy postawili na dwie, mocno merytoryczne ścieżki. W agendzie między innymi możemy znaleźć następujące nazwiska: Szymon Paluch z tematem „Hasura.io na ratunek! (GraphQL Engine)”, Dr Krzysztof Wojewodzic „Od pomysłu do pierwszego miliona pobrań. Jak stworzyć udaną aplikację mobilną” oraz Peter Tuszynski „Machine learning on mobile devices state of the union”.

Zachowany charakter Festiwalu i Q&A z prelegentami

Pomimo zdalnej formy Festiwalu, organizatorzy 4Developers zrzeszają całą polską branżę technologiczną: programistów, architektów, testerów, koderów, team leaderów, managerów oraz wszystkich związanych z nowymi technologiami, zarówno profesjonalistów, jak i amatorów.

Spodziewajcie się także licznych wirtualnych rozmów z prelegentami, organizatorami i uczestnikami. Ekipa Waszego Ulubionego Festiwalu IT zadba o utrzymanie luźnej atmosfery znanej ze stacjonarnych edycji. Dołączając do kanału na Discord, możecie spodziewać się wielu atrakcji, dzięki którym miło spędzicie czas. To również miejsce, w którym możecie bezpośrednio zadać prelegentom pytania zaraz po ich wykładzie.

Warto pamiętać, że dostęp do nagrań będzie możliwy przez 72 godziny, a wszyscy zarejestrowani na tegoroczną, stacjonarną edycję 4Developers 2020, otrzymają bezpłatny dostęp do spotkania online.

Więcej informacji oraz szczegółową agendę znajdziecie na poniższych kanałach:

Strona z agendą:  https://4developers.org.pl/online-2020/ 
Strona rejestracji: https://app.evenea.pl/event/4developseronline2/
Discord: https://discord.gg/xECzsts

Udostępnij
Zobacz także