Konferencje

Dobre wieści dla fanów programowania w Javie – JDD Online już początkiem czerwca!

Organizatorzy JDD przygotowali coś specjalnego dla wszystkich entuzjastów programowania w języku JAVA. Cenieni eksperci, doświadczeni programiści i reprezentanci lokalnych społeczności JUG – wszyscy zbiorą się online na pierwszej w historii edycji JDD w sieci!

Tym razem JDD będzie jeszcze bardziej wyjątkowe, ze względu na nową formułę nadchodzącego eventu. Zapowiada się ciekawe spotkanie online branżowych liderów, pełnych entuzjazmu studentów oraz ambitnych junior/mid/senior deweloperów. “Chcemy komunikować się z uczestnikami JDD w tym specyficznym okresie. JDD od zawsze było napędzane przez społeczność, zatem organizacja eventu online jest jeszcze większym wyzwaniem niż stacjonarna edycja. Zrobimy co w naszej mocy, by uczestnicy byli zadowoleni!” – twierdzi jeden z organizatorów, Wojciech Fiksa. Głównym kanałem komunikacji będzie Discord. Już dziś możesz dołączyć do kanałów na Discordzie i porozmawiać z organizatorami oraz innymi uczestnikami!

JDD online to konferencja (jak zawsze!) dla wszystkich entuzjastów języka JAVA i pasjonatów, którzy chcą poszerzać swoją wiedzę oraz dzielić się nią z innymi.

Czego możemy się spodziewać po JDD Online?

  • wysoki poziom prezentacji
  • liczne dyskusje na Discordzie
  • topowi eksperci z całego kraju i zagranicy
  • doświadczeni programiści oraz cieszący się dobrą sławą prelegenci
  • kontakt z wieloma społecznościami Javowymi
  • konkursy, gry oraz liczne atrakcje

Kto wystąpi na scenie?

Na tej specjalnej edycji JDD pojawi się ścieżka JAVA z kilkoma slotami. Na scenie online wystąpią, między innymi:

Piotr Przybył – “Java Records dla ciekawskich”

Jakub Pilimon – “Testing – Love, Hate, Love”

Nicolas Frankel – “An Experiment in Continuous Deployment of JVM applications”

Rejestracja jest już otwarta, możesz zarejestrować się na pierwszą w historii edycję JDD Online już teraz! https://app.evenea.pl/event/jdd2020online

Chcesz wiedzieć więcej? Sprawdź stronę JDD i kanały social media.

Udostępnij
Zobacz także