Konferencje

Fintech Brunch #5 już 22 czerwca

Już 22 czerwca w Warszawie odbędzie się 5. edycja spotkania z cyklu Fintech Brunch by Fintek.pl. Tematami przewodnimi wydarzenia będą technologie finansowe, govtech, bankowość oraz HR.

Cykl konferencji Fintech Brunch to praktyczne spotkania, będące doskonałą okazją do nawiązania interesujących kontaktów biznesowych oraz zaprezentowania własnych osiągnięć i rozwiązań. Udział w wydarzeniu daje możliwość zarówno przedstawienia, jak i zapoznania się z gotowymi rozwiązaniami i case’mi, które z całą pewnością ułatwią firmom z branży fintech kooperację w tym elastycznym środowisku.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy i weź udział w 5. edycji Fintek Brunch: http://bityl.pl/Ud6Qh

Tegoroczna edycja wydarzenia będzie już drugą odbywającą się w zgodzie z aktualnie obowiązującym reżimem sanitarnym. W związku z panującą epidemią koronawirusa impreza będzie mniejsza jeśli chodzi o liczbę uczestników, jednak nadal pełna ciekawych dyskusji i wystąpień. Jest to doskonała okazja dla branży do spotkania po ostatniej przerwie spowodowanej Covid-19. Poznamy tych, dla których czas epidemii okazał się okresem dynamicznego rozwoju koncepcyjnego, a nawet biznesowego.

W programie 5. edycji Fintech Brunch znajdziemy prelekcje ekspertów z branż tj. fintech, govtech, banktech i hrtech. Ważnym elementem spotkania będzie promocja rozwiązań paperless. Na koniec wydarzenia przewidziana jest inspirująca debata.

Spotkanie odbędzie się ponownie w klimacie warszawskiej Pragi. Tym razem ugości nas restauracja ArtBistro Stalowa 52. Połączenie kameralnej atmosfery tego miejsca i czerwcowej aury to doskonała okazja do kuluarowych spotkań i rozmów biznesowych. Dla tych, którzy zostaną z nami do samego wieczoru, czekać będzie niespodzianka.

Poprzednia edycja Fintech Brunch #4 odbyła się 8 października 2020 roku. Rozmawialiśmy m.in. o rynku płatności w dobie pandemii, regulacyjnych wyzwaniach dla cyfrowych płatności i moralnych aspektach behawioralnych systemów scoringowych. Świętowaliśmy także 4 lata istnienia serwisu Fintek.pl. Do udziału w merytorycznej dyskusji zaprosiliśmy przedstawicieli takich firm jak PayPo, Twisto, Przelewy24 i Pekao.

Jeszcze nie wiesz czy warto? Sprawdź relację z 4. edycji Fintech Brunch: http://bityl.pl/ufaoY

Udostępnij
Zobacz także