Konferencje

Fundacja CODE:ME już po raz trzeci organizuje Tydzień Programisty

Rok 2020 zapamiętamy na długo. Dla wielu z nas był dużym wyzwaniem zarówno w życiu zawodowym i prywatnym. Część z nas musiała wprowadzić swoje plany w życie szybciej, inni musieli wstrzymać się z częścią swoich działań. Branża IT pomimo kryzysów, które też i ją dopadły, dalej prężnie się rozwija, a osób zainteresowanych wejściem do branży IT nie maleje.

To między innymi dla takich osób Fundacja CODE:ME już po raz trzeci organizuje Tydzień Programisty, czyli przedłużone świętowanie Dnia Programisty, który wypada w tym roku 12 września. Od 6 do 12 września w 6 miastach polski oraz online odbywać się będą warsztaty, spotkania i prelekcje, podczas których uczestnicy pod okiem ekspertów, będą rozwijać swoje umiejętności oraz rozbudowywać swoją sieć kontaktów. Tydzień Programisty to nie tylko wydarzenie dla osób początkujących, które na warsztatach mogą rozpocząć swoją przygodę z branżą IT, ale także świetna przestrzeń do wymiany doświadczeń dla osób będących już w branży.

Tydzień Programisty to wydarzenie cieszące się olbrzymią popularnością. Sytuacja epidemiologiczna zmotywowała nas do działań online, dzięki czemu zbliżająca się edycja Tygodnia Programisty będzie miała charakter ogólnopolski i nawet będąc na urlopie, będzie można uczestniczyć w naszych spotkaniach i warsztatach. Oczywiście nie zabraknie też warsztatów stacjonarnych, w tym roku poza Trójmiastem, Poznaniem i Wrocławiem, pojawimy się też w Krakowie i w Warszawie. ” – mówi Karolina Best, koordynatorka Tygodnia Programisty.

Podczas zbliżającej edycji uczestnicy będą mogli wziąć udział w całodziennych warsztatach online z podstaw programowania w Pythonie, Javie lub sprawdzić się w testowaniu, natomiast dla bardziej zaawansowanych osób zostały przygotowane warsztaty z Django, Spirnga i Vue. Do tego krótkie warsztaty stacjonarne od UX i UI aż po narzędzia do przetwarzania danych. Oczywiście nie zabraknie spotkań pełnych prelekcji.

Tydzień Programisty to wydarzenie, podczas którego każdy znajdzie coś dla siebie, dlatego zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami i dołączeniem do wydarzenia.

Więcej o Tygodniu Programisty na https://tydzienprogramisty.pl, zapisy: https://app.evenea.pl/event/tydzienprogramisty2020/

Udostępnij
Zobacz także