Konferencje

Największy hackathon w Europie powraca w wersji hybrydowej

@HackYeah co roku przyciąga tłumy zafascynowanych uczestników. Jest to wydarzenie dla każdego, kto ma ochotę ulepszyć świat poprzez stworzenie kreatywnego rozwiązania bazującego na zaawansowanych technologiach.

Tegoroczna edycja HackYeah powered by GovTech odbędzie się w dniach 10-12 grudnia w innowacyjnej formie hybrydowej. Uczestniczyć można stacjonarnie w Katowickim Spodku, lub formie online, z dowolnego miejsca na świecie.

Pierwsza kategoria otwarta, to obecnie bardzo ważny temat, jakim jest zdrowie psychiczne (Mental Health). Druga, zostanie wybrana przez społeczność HackYeah i ogłoszona w ich social mediach.

Główny Partner – Bank Gospodarstwa Krajowego przygotował dwa specjalne zadania o łącznej puli nagród 100 000 PLN. A to nie koniec, bo kwota stale rośnie i przekroczyła już 250 000 PLN!

Więcej Partnerów i szczegółowych informacji już niebawem.

Kto może wziąć udział?

Każdy, kto ma chęć stworzyć innowacyjne rozwiązanie, które przyniesie “lepsze jutro”. Wystarczy wybrać jedną z kategorii oferowanych przez organizatorów oraz Partnerów wydarzenia i walczyć o nagrody.

Uczestnicy offline i online będą mieli dostęp do tych samych zadań i wyzwań. Bilety online są darmowe, na miejscu kosztują 99 zł, a cały zysk jest przeznaczony na cele charytatywne – wspieranie edukacji informatycznej dzieci z biednych rodzin.

*Bilety na wydarzenie stacjonarne są ograniczone z powodu sytuacji epidemiologicznej, pula
stale maleje.

Więcej informacji na stronie: https://hackyeah.pl

Bilety: https://eventory.cc/event/hackyeah-2021/tickets

Udostępnij
Zobacz także