Konferencje

Popularne serie etui do iPhone 15 od Spigen

Marki Spigen fanom telefonów Apple nie trzeba przedstawiać. To producent najbardziej rozpoznawalnych serii etui do iPhone 15 i starszych modeli od prawie 15 lat. Przezroczyste Ultra Hybrid, wytrzymałe Tough Armor i cała kolekcja pokrowców z MagSafe to znaki rozpoznawalne. Ze względu na premierę najnowszej rodziny iPhone’ów stworzyliśmy podsumowanie oferty marki Spigen dla iPhone 15.

Ultra Hybrid do iPhone 15 w pełnej okazałości 

Skoro już wspomnieliśmy o najpopularniejszej serii etui do iPhone 15, czyli Ultra Hybrid, nie mogłoby zabraknąć tych produktów na najwyższej pozycji. Zacznijmy od wizualnego przedstawienia, ponieważ to akcesorium, które najpierw warto zobaczyć.

Etui Ultra Hybrid

Zaleta 1 – przezroczysty case

Etui Ultra Hybrid do iPhone 15 to w pełni przezroczysty case, który nie tylko nie zasłania, ale i eksponuje oryginalny wygląd telefonu Apple. Określenie „krystalicznie przejrzysty” nie jest przesadą, ma tak jasną barwę, że wręcz rozświetla kolor obudowy. 

Zaleta 2 – wytrzymały

Wytrzymałość to cecha, której nie można odmówić serii Ultra Hybrid. Wykonany z połączenia TPU i PC, czyli elastycznego i twardego tworzywa, które w parze tworzą idealny układ. Z jednej strony umożliwiają łatwy montaż i demontaż, z drugiej pewną, sztywną ochronę. Z hybrydy wynika też świetna amortyzacja wstrząsów np. upadków w połączeniu z technologią Air Cushion, czyli mini poduszek powietrznych w narożnikach.

Zaleta 3 – dostępny w wielu wariantach

Wariant podstawowy etui Ultra Hybrid do iPhone 15 to przezroczysty pokrowiec. Ta seria dostępna jest też w kilku innych opcjach:

 • z barwioną ramką np. w kolorze czarnym,
 • z matową tylną powierzchnią,
 • z cieniowaną tylką powierzchnią,
 • z MagSafe.

Etui Tough Armor do iPhone 15 

Seria Tough Armor znana jest z najwyższego poziomu zabezpieczeń. Chroni telefon Apple przed skutkami upadków, uszkodzeniami, zarysowaniami i brudem. To etui do iPhone 15 odpowiednio ochroni go przed codziennym użytkowaniem oraz przed ekstremalnymi warunkami. Dzieje się tak dzięki:

 • czterem warstwom ochronnym,
 • certyfikatowi wytrzymałości militarnej,
 • dodatkowym zabezpieczeniom narożników.
 • pogrubionym ramkom.
Etui Tough Armor

Cztery warstwy mają za zadanie zamortyzować siłę upadku i maksymalnie ją rozproszyć (technologiczna pianka), ułatwić zdejmowanie i zakładanie etui (case z TPU), sprawić, że konstrukcja będzie stabilna i niemal niezniszczalna (powierzchnia z PC). Upadkom przeciwdziałać mają także zabezpieczenia w postaci dodatkowej powierzchni na narożnych elementach. Jeśli telefon upadnie właśnie na to miejsce, ze spokojem będziesz mógł wrócić do użytkowania, bez obawy o wyszczerbienie etui lub telefonu.

Nieodłącznym, a wkomponowanym w tył case’a do iPhone 15 jest podstawka ozdobiona logiem Spigen. Służy ona ustawieniu telefonu na biurku lub innej powierzchni, dzięki czemu możesz nagrywać lub oglądać filmy, prowadzić wideo rozmowy. Może stanowić także funkcję statywu.

Spigen Thin Fit do iPhone 15

Etui iPhone 15 Thin Fit od Spigen to możliwie najsmuklejszy case. Ma tak cienką powierzchnię, że idealnie dostosowuje się do sylwetki telefonu Apple i nie wpływa na jego kształt. To jedna z cech wyróżniających i mówiąc o nich, nie możemy zapomnieć o wyglądzie. Ma całkowicie minimalistyczny design, który nie tylko świetnie komponuje się z projektem iPhone 15, ale po prostu wygląda fantastycznie:

Etui Thin Fit

Smukły kształt, brak zdobień, mikroperforacji, a do tego ochrona. Zabezpiecza telefon przed skutkami upadków z niedużych wysokości, chroni aparaty i wyświetlacz przed zarysowaniem. Wokół tych elementów znajdują się ramki, które uniemożliwiają kontakt z podłożem i uszkodzenie obiektywów lub ekranu. 

Etui do iPhone 15 od Spigen z serii Thin Fit wykonane zostało ze wspomnianych wcześniej: PC i TPU, materiałów należących do najbardziej odpornych na uszkodzenia, ścieranie i rozrywanie. 

Serie etui do iPhone 15 od Spigen

Każda z serii etui Spigen do iPhone 'a 15 to wyjątkowy projekt, inne funkcje i poziomy ochrony. Poza najpopularniejszymi produktami Spigen przygotował także kilka innych serii, które mogą zachwycić nie tylko wyglądem:

 • Liquid Air
 • Liquid Crystal
 • Caseology Parallax
 • Core Armor Mag
 • Mag Armor 
 • Zero One
 • Air Skin

Cena tych produktów waha się między 57,80 a 149,99 zł. Więcej zapłacisz za case z technologią MagSafe, czyli z magnetycznym pierścieniem lub za dodatkowe warstwy ochronne. Im wyższy poziom ochrony, tym wyższa wartość. 

Jest jedna cecha, która sprawiła, że zainteresowaliśmy się tą marką, a mianowicie solidne wykonanie. To, co sprawia, że telefon przez długi czas utrzyma swoją sprawność a case swój pierwotny wygląd, decyduje o tym, że warto poznać produkty Spigen.

Udostępnij
Zobacz także