Konferencje
Mobile Trends

Wyczekiwana konferencja branży cyberbezpieczeństwa: CONFidence 2024

Zbliża się jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń w świecie cyberbezpieczeństwa – CONFidence Conference! To niepowtarzalna okazja, by spotkać uznanych ekspertów, wymienić doświadczenia oraz zdobyć najnowszą wiedzę. Specjaliści ds. bezpieczeństwa, hakerzy, testerzy oraz wszyscy entuzjaści tej dynamicznej dziedziny spotkają się 27 i 28 maja 2024 w EXPO Kraków.

Dzięki obecności na rynku od niemal 20 lat, renoma tej konferencji w środowisku cybersecurity jest niekwestionowana – każdego roku odwiedza ją coraz więcej osób, które chcą zaznać unikatowego klimatu CONFidence i poznać najgorętsze smaczki ze świata hakerów. Agenda konferencji stanowi kompleksowy przegląd najnowszych wyzwań i rozwiązań w dziedzinie cyberbezpieczeństwa.

Co czeka uczestników na CONFidence 2024?

Techniczny program przygotowywany pod nadzorem merytorycznym Rady Programowej. Tworzą ją czołowi eksperci security, w tym: Gynvael Coldwind, współzałożyciel zespołu CTF Dragon Sector, odnoszącego sukcesy na arenie międzynarodowej; Piotr Konieczny, twórca i redaktor naczelny popularnego serwisu Niebezpiecznik.pl; Adam Lange, VP, Head of Active Threat Monitoring w Standard Chartered; Ido Naor, światowej klasy researcher i współzałożyciel Security Joes. To gwarancja, że tematy poruszane na konferencji będą nie tylko aktualne, ale również zaprezentowane w rzetelny sposób.

Międzynarodowi i lokalni eksperci

Na scenie CONFidence wystąpią zarówno doświadczeni specjaliści z Polski, jak i goście z całego świata. Dzięki temu uczestnicy będą mieli dostęp do różnorodnych perspektyw i możliwość wymiany wiedzy w szerszym spektrum, inspirując się pomysłami zaczerpniętymi z nowo poznanych obszarów.

Szeroki zakres tematyczny

Niezależnie od tego, czy jesteś specjalist(k)ą z dziedziny IT, pracujesz w sektorze finansowym czy pasjonujesz się technologią – CONFidence ma coś dla Ciebie! Tematyka konferencji obejmuje szeroki zakres zagadnień związanych z cyberbezpieczeństwem, aby sprostać oczekiwaniom uczestników reprezentujących różne obszary IT i prezentujących zróżnicowany poziom zaawansowania.

Networking

To idealna okazja, aby nawiązać kontakty z przedstawicielami wiodących firm IT oraz poznać innych profesjonalistów z branży cyberbezpieczeństwa. Wymiana doświadczeń i kontaktów to jedna z kluczowych wartości konferencji według powracających uczestników CONFidence. Będziesz mieć do tego okazję nie tylko podczas przerw na kawę, ale również biorąc udział w towarzyszących wykładom atrakcjach, konkursach (w tym CTF organizowanym wraz ze społecznością 17 53c) oraz kultowej imprezie wieczornej.

Niezależnie od branży, w której pracujesz, CONFidence to doskonała szansa do zdobycia unikalnej wiedzy z zakresu cybersecurity. Nie przegap jej – zarejestruj się na konferencję z kodem rabatowym: MOBILETRENDS10 i zgłębiaj tajniki cyberbezpieczeństwa w towarzystwie najlepszych ekspertów.

Więcej informacji i rejestracja na oficjalnej stronie konferencji: https://confidence-conference.org/ 

Udostępnij
Mobile Trends
Zobacz także