Konferencje

5 najlepszych gadżetów firmowych z logiem dla klienta!

Gadżety firmowe to sprawdzony element strategii biznesowej, który równocześnie buduje pozytywny wizerunek marki i pozwala ją promować. Docenienie klienta poprzez podarowanie mu prezentu spotyka się z olbrzymią aprobatą. Pozwala to na zbudowanie długofalowych relacji opartych na przywiązaniu i lojalności. Ważne jednak jest to, jaki gadżet podarujemy. Poniżej znajduje się 5 najlepszych gadżetów firmowych z logiem, które są na tyle uniwersalne, że przydadzą się każdemu. A z drugiej strony są dość oryginalne i naprawdę bardzo praktyczne.

Kubki termiczne z nadrukiem

Może i nie jest to oczywistością, jednak tego typu produkty cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Kubki termiczne z nadrukiem to świetny gadżet upominkowy, który przyda się praktycznie każdemu. Co ważne, oferta obejmująca kubki termiczne jest niezwykle szeroka i zróżnicowana. Do wyboru mamy kubki izotermiczne wykonane z różnych materiałów i ciekawej kolorystyce, dostępne w szerokim zakresie pojemności. Z reguły sposobem ich znakowania jest grawer lub nadruk. Kubki termiczne z nadrukiem mają bardzo szerokie wykorzystanie. Z powodzeniem sprawdzą się w pracy, jak i w domu, na delegacji albo rodzinnej wycieczce.

Ekologiczne kalendarze książkowe

Z pewnością do grona uniwersalnych i praktycznych gadżetów firmowych zaliczyć można kalendarze książkowe. Taki prezent przydaje się w szczególności osobom aktywnym zawodowo. Co ważne, ciekawym i oryginalnym podarunkiem będzie kalendarz książkowy wykonany z materiałów ekologicznych. W takiej sytuacji oprawa kalendarza zrobiona może być z bambusa czy korka (kora dębu korkowego). Tego typu ekologiczne kalendarze książkowe także można dowolnie znakować na przykład za pomocą grawera laserowego.

Drewniana pamięć USB

Żyjąc w erze cyfryzacji, potrzebujemy odpowiednich urządzeń, które pozwalają nam na wygodne przechowywanie danych. Pamięć USB jest jednym z najpopularniejszych narzędzi dedykowanych do tego celu. Z tego też powodu podarunek firmowy w postaci takiego gadżetu, spotyka się zazwyczaj z bardzo pozytywnym odbiorem. Dodatkowo na rynku znajdziemy ciekawe rozwiązania w tym zakresie, do których należy drewniana pamięć USB. Stanowi ona świetny gadżet ekologiczny, który odznacza się sporą oryginalnością. Taką pamięć można znakować przede wszystkim grawerem laserowym.

Długopisy premium z grawerem

Elegancki długopis z grawerem marki Parker lub Waterman to zawsze idealny pomysł na prezent dla kontrahenta czy klienta z górnej półki. Spersonalizowany, stylowy i gustownie opakowany długopis zostanie na pewno doceniony i pozwali budować długofalowe relacje. Długopisy premium to także świetny pomysł na prezent firmowy dla cenionych pracowników. Oferta tego typu akcesoriów piśmienniczych jest spora, zarówno pod kątem ich ceny, jak i wyglądu. Dzięki temu łatwo można znaleźć coś, co będzie pasować do naszego klienta oraz budżetu.

Etui na telefon z filcu

W ostatnim czasie prawdziwym hitem są produkty wykonane z filcu. Zastosowanie tego materiału jest niezwykle szerokie. A on sam jest bardzo uniwersalny, tak pod względem koloru, jak i możliwości jego kształtowania. W tym przypadku warto postawić na filcowe etui na telefon, czyli prezent niezwykle uniwersalny. Co ważne, możemy zamówić etui z filcu na określony wymiar, w danym kolorze i z grawerem lub nadrukiem!

Udostępnij
Zobacz także