Konferencje

5 powodów, dla których warto wybrać się na Mobile Trends Conference 2014

Największa w Polsce konferencja dotycząca marketingu i programowania na urządzenia mobilne – Mobile Trends Conference – rozpoczyna się już za niecałe dwa tygodnie (16 stycznia). Jeżeli jeszcze się zastanawiasz czy uczestniczyć w tym wydarzeniu, pięć korzyści wypisanych poniżej na pewno pomoże Ci podjąć decyzję.

1. Poznasz najnowsze osiągnięcia w technologiach mobilnych.

Postęp w branży mobilnej jest tak szybki, że bez nieustannego śledzenia rynku można szybko „wypaść z obiegu”. Podczas Mobile Trends Conference poruszane są tylko najbardziej aktualne i nowatorskie zagadnienia, dzięki czemu uczestnictwo w tym wydarzeniu umożliwi Ci bycie na bieżąco. Z tematów na „topie” warto wymienić user experience (opowie o nim Steven Hoober – strateg branży mobile z USA), zagadnienia dobrego projektowania interfejsów aplikacji (Monika Mikowska podczas Business Day i Łukasz Grondecki podczas Development Day), Bluetooth Low Energy (o nowym, rewolucyjnym standardzie opowie doświadczony programista – Adam Kubiczek), multiscreening (to coraz powszechniejsze zjawisko omówi Piotr Szostak), filozofię RWD (m.in. Grigoriy Kochenov, Honza Sládek) czy m-commerce (m.in. Bartosz Witoń z Allegro).

2. Dowiesz się jak rozpocząć działalność w mobile.

Prawdziwy boom na urządzenia mobilne rozpoczął się całkiem niedawno, dlatego ciągle istotna jest problematyka skutecznego wejścia do świata mobile. O procesie powstawania aplikacji mobilnych – od pomysłu, poprzez produkcję, kończąc na promocji – opowiedzą Mariola Szypszak i Tomasz Witt. Zastanawiasz się czy zdecydować się na stronę mobilną, RWD czy aplikację? Honza Sládek, czeski znawca problematyki CSS i RWD, stawia sobie za cel ułatwienie Ci tego wyboru.

3. Zobaczysz na własne oczy jak wygląda przyszłość.

Na MTC 2014 będą dostępne Google Glass! Damy Ci unikalną możliwość przetestowania  tego futurystycznego urządzenia. (Okulary dzięki We like CAPS! – Grupa Kalicińscy.com) A jeżeli już mowa o futurystycznych rozwiązaniach, to na pewno ich nie zabraknie podczas prelekcji Karola Kopańko, zatytułowanej „Pokolenie Y – jak zmienia świat, a technologie zmieniają się dla nich”. Karol opowie nam m.in. co czeka nas po Facebooku i smartfonie.

4. Spotkasz najlepszych specjalistów i będziesz miał świetną okazję do networkingu!

Konferencje Mobile Trends słyną z doskonałego networkingu. W tym roku również zadbaliśmy o długie przerwy kawowe oraz imprezę integracyjną na zakończenie pierwszego dnia. Spotkanie się w jednym miejscu praktyków branży mobile, przedstawicieli biznesu, programistów i marketingowców jest doskonałą okazją do twórczej wymiany myśli oraz ścierania się różnych poglądów i koncepcji. A wszystkie nawiązane relacje na pewno zaprocentują w przyszłości.

5. Odwiedzisz Kraków!

Mobile Trends Conference to także wspaniała okazja by odwiedzić jedno z najpiękniejszych miast w Polsce.  A jak wiadomo Kraków słynie ze świetnych klubów oraz pubów, dlatego afterparty po konferencji może się przedłużyć nawet do białego rana…
Jeżeli te argumenty Cię przekonały, zarejestruj się już dziś na:  2014.MobileTrends.pl/zapisy Rejestracja tylko do 13 stycznia! Szczegółowe informacje: 2014.MobileTrends.pl

Udostępnij
Zobacz także