Konferencje

Abonament w Orange dopasujesz do swoich potrzeb

Abonament Orange to nie tylko nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y – to oferta, którą dopasujesz do własnych potrzeb. Przenosisz numer, chcesz dodatkowy telefon, a może będziesz przedłużać umowę? Dostosuj ofertę i ciesz się niższymi rachunkami! Wybierz w Orange abonament i przekonaj się sam!

Jaki abonament wybrać?

W Orange dostępne są cztery Plany komórkowe: 40, 50, 60 i 80. Każdy z nich oferuje rozmowy, SMS-y oraz MMS-y bez limitu. Różnią się liczbą dostępnych GB internetu co miesiąc. W najtańszym abonamencie standardowo dostępne są  4 GB z pełną prędkością, a w wariancie za 80 zł/mies. – aż 80 GB! W każdym Planie dodatkowo można uzyskać co miesiąc dodatkową paczkę GB, od 1 do nawet 25 GB. Wystarczy jednorazowo aktywować bezpłatny pakiet GB w aplikacji Mój Orange.

Z Planami 60 i 80 możesz korzystać z sieci 5G oraz dokupić subskrypcję HBO GO – filmy i seriale online w obniżonej cenie (już od 5 zł/mies.). Jeżeli zamówisz abonament Orange przez internet, zyskasz 1 miesiąc abonamentu za 0 złotych.

Przenosisz numer z innej sieci komórkowej? Po dołączeniu do Orange otrzymasz dodatkowe 3 miesiące abonamentu za 0 zł. Jeśli dokonasz przeniesienia numeru przez internet, łącznie zyskasz aż 4 mies. bez opłat za abonament.  Ciesz się dodatkowymi oszczędnościami!

Sprawdź, co przygotował Orange dla nowych Klientów i osób przedłużających umowę: https://www.orange.pl/abonament/abonament-komorkowy

Orange abonament – z telefonem czy bez?

Poszukujesz telefonu dla seniora lub dziecka? A może chcesz zmienić swojego smartfona na nowocześniejszy model? W Orange znajdziesz to, czego szukasz – zarówno urządzenia mobilne dla fanów nowych technologii, jak i starszych osób. Sprawdź ofertę sklepu Orange i wybierz telefon, który możesz spłacać w wygodnych ratach 0% na 24 miesiące.

Nie chcesz zmieniać smartfona, ale szukasz atrakcyjnej oferty abonamentowej? Wybierz w Orange abonament bez telefonu i korzystaj bez ograniczeń z wybranego Planu!

Dlaczego warto wybrać abonament w Orange?

W poszukiwaniu najlepszej sieci komórkowej dla siebie, warto wybrać taką ofertę, która przynosi wiele korzyści i udogodnień. Sprawdź, co przygotowało dla Ciebie Orange:

  1. Ciesz się dobrym zasięgiem
  2. Orange posiada kilkanaście tysięcy stacji obsługujących sieć 4G LTE i pokrywa swoim zasięgiem 99% populacji w Polsce. Chcesz korzystać z sieci 5G? W zasięgu #hello5Gznajduje się już 6 mln mieszkańców Polski.

 3.Mój Orange

Dzięki aplikacji Mój Orange masz pod kontrolą wszelkie wydatki związane z wybranym Planem. Za pomocą aplikacji aktywujesz zniżki i usługi dodatkowe oraz skontrolujesz liczbę wykorzystanego internetu w miesiącu. W Mój Orange uregulujesz e-fakturę, a nawet kupisz wymarzonego smartfona z oferty Orange.

Jeżeli wybierzesz abonament Orange, w aplikacji Mój Orange będzie czekał na Ciebie prezent – dodatkowe GB! Wystarczy, że aktywujesz pakiet po zalogowaniu się na swoje konto.

4.Dodatkowa karta

W Orange możesz dobrać dodatkową kartę SIM, jeżeli chcesz korzystać na więcej niż jednym urządzeniu z wybranego Planu abonamentowego. Wystarczy, że udasz się do salonu i gotowe! Jeżeli zechcesz zrezygnować z dodatkowej karty SIM, możesz zrobić to w dowolnym momencie.

5.Orange Love – cztery w jednym

Chcesz zadbać o swoje finanse? Połącz usługi takie jak telefon komórkowy i stacjonarny, telewizję i internet w jeden rachunek. Dzięki Orange Love możesz zaoszczędzić nawet 1200 złotych. Co więcej – wszystkie informacje o wysokości zobowiązań masz w jednym miejscu i nie musisz wysyłać kilku przelewów za aktywowane usługi!

Udostępnij
Zobacz także