Konferencje

Android KitKat już dostępny dla HTC One i Samsung Galaxy S4

Właśnie pojawiła się aktualizacja Androida dla HTC ONE i Samsunga Galaxy S4 Google Play edition – posiadacze tych urządzeń mogą już aktualizować swój system do wersji 4.4, czyli KitKat! Pierwszym smartfonem, który miał dostęp do aktualizacji była Motorola Moto X, która aktualizację otrzymała 19 listopada.
Za hasłem „edycja Google Play” kryje się fakt, iż są to smartfony sprzedawane w odizolowaniu od wszelkich operatorów, w związku z czym system nie zawiera żadnych nakładek ani innych elementów wprowadzonych przez danego operatora. Nie wiadomo jeszcze, kiedy aktualizację otrzymają „zwykłe” wersje tych urządzeń, choć w Internecie można znaleźć plotki, iż nastąpi to w styczniu.
Pod oficjalną informacją o aktualizacji, zamieszczoną przez Google, pojawiło się mnóstwo komentarzy użytkowników pytających o aktualizację dla urządzeń Nexus. Niektórzy z nich twierdzą, że otrzymali aktualizację, podczas gdy pozostali ciągle czekają.
Na razie nie wiadomo jeszcze, w jakiej kolejności pojawią się następne aktualizacje do KitKata. Pozostaje nam czekać na nową wiadomość od Google i mieć nadzieję, że aktualizacja dla naszego smartfona pojawi się już wkrótce ;). Chętnie poczytamy również komentarze tych szczęśliwców, którzy aktualizację już posiadają!
Źródło:
https://plus.google.com/+android/posts/L1kmDwTi2rG

Udostępnij
Zobacz także