Konferencje

Pięć aplikacji, które przydadzą ci się w trakcie Euro 2016

Euro 2016 we Francji to wielkie wydarzenie w świecie piłki nożnej, które śledzić będziemy ze zdwojonym zainteresowaniem. Do europejskich rozgrywek zakwalifikowała się przecież polska reprezentacja. Zapewne sporo rodaków uda się dopingować ją we Francji, jednak część z nich będzie kibicować sprzed ekranu telewizora lub… smartfona. Jakie aplikacje warto mieć na swoim urządzeniu mobilnym w trakcie Euro 2016?

5 Aplikacji, które przydadzą ci się w trakcie Euro 2016

Choć aplikacje mobilne nie zastąpią trybun stadionu piłkarskiego, to z pewnością pozwolą komfortowo śledzić rozgrywki mistrzostw Europy, dzielić się wrażeniami i emocjami albo… zamówić do domu pizzę na czas oglądania meczu z rodziną czy znajomymi. Prezentujemy listę pięciu aplikacji, które prawdopodobnie przydadzą ci się w czasie Euro 2016.

  • UEFA EURO 2016 Official App – do zdobywania informacji na temat Euro

Najważniejszą aplikacją, która może przydać się w czasie Euro 2016, jest wypuszczona przez organizatorów – UEFA EURO 2016 Official App. Apka pozwala śledzić poczynania wybranej reprezentacji, a także konkretnych zawodników. Wewnątrz znajdziemy jednak przede wszystkim informacje na temat miejsc i terminów kolejnych spotkań piłkarskich, wiadomości na temat stadionów, piłkarzy i ogólnych wydarzeń związanych z Euro. Można będzie także pooglądać krótkie materiały video związane z całym wydarzeniem. Dla osób, które które będą miały szczęście dopingować swoich ulubieńców na żywo, we Francji, organizatorzy przygotowali aplikację UEFA EURO 2016 FAN Guide App.  Niestety obie oficjalne aplikacje nie są dostępne w języku polskim, działają jednak bezproblemowo.
Aplikacja UEFA EURO 2016 Official App dostępna jest na systemach iOSAndroid.

  • LiveScore Euro 2016 – do śledzenia wyników meczy

Podobnie jak w przypadku oficjalnej aplikacji Euro 2016, tak i w specjalnej edycji apki Live Score, znajdziemy aktualizowane na żywo wyniki rozgrywek Euro 2016, informacje na temat nadchodzących spotkań, zawodników, stadionów oraz wydarzeń związanych z tym sportowym wydarzeniem. Aplikacja umożliwi także śledzenie skrótowej relacji tekstowej z meczy. Zaletą LiveScore jest szybkość działania i mała ilość wymaganego przez aplikację transferu internetowego.
Aplikacja LiveScore Euro 2016 dostępna jest na systemie Android.

  • Fanatix – do dzielenia się wrażeniami

Fanatix to właściwie swego rodzaju piłkarski Twitter ze skrótowymi filmikami z rozgrywek (i nie tylko). Dzięki aplikacji podzielisz się wrażeniami po meczu a także dowiesz się co na jego temat sądzą inni miłośnicy piłki nożnej.
Aplikacja Fanatix dostępna jest na systemach: iOS, Android.

  • Ipla – do oglądania transmisji

Jeśli chodzi o śledzenie video transmisji prosto z piłkarskiej murawy, to na smartfonach, umożliwi to nam aplikacja iPla. Dostęp do rozgrywek Euro 2016 jest jednak płatny. Cena za 46-dniowy pakiet transmisji w HD wynosi 99 złotych.
Aplikacja Ipla dostępna jest na systemach: iOS, Android, Windows Phone.

  • Pyszne.pl – do zamówienia przekąsek

Osoby, które zgłodnieją od kibicowania, będą mogą skorzystać z testowanej już na łamach mobiletrends aplikacji Pyszne.pl. Pozwala ona na szybkie zamawianie jedzenia wprost do domu, z wybranego przez siebie lokalu (pizzerii czy restauracji). W ofertach znajdują się oczywiście podstawowe smakołyki kibica – pizza, kebaby i hamburgery.
Aplikacja Pyszne.pl dostępna jest na systemie Android.

Mecz otwarcia Euro 2016 już 10 czerwca

Mecz otwarcia Euro 2016 odbędzie się 10 czerwca o godzinie 21:00, na podparyskim stadionie Stade de France. Na murawie zmierzą się reprezentacje Francji i Rumuni. Reprezentacja Polski swój pierwszy mecz rozegra z drużyną Irlandii Północnej 12 czerwca. Trzymamy kciuki i smartfony.
Zdjęcie:
www.uefa.com

Udostępnij
Zobacz także