Konferencje

Black Friday – smartfony które warto kupić

Największe święto zakupowe już lada dzień! Promocje Black Friday startują w tym roku 27 listopada. W wielu sklepach będzie można liczyć na zniżki przez cały tydzień. Jeśli od jakiegoś czasu rozglądasz się za nowym smartfonem, to najlepszy moment, aby zrealizować jego zakup!

Black Friday 2020 – smartfony tańsze o kilkaset złotych!

Black Friday jest obchodzony w całej Polsce. Z założenia dotyczy tylko sklepów stacjonarnych, ale tak naprawdę na mega zniżki można liczyć również w sieci. Co więcej, promocje mogą trwać znacznie dłużej, niż jeden dzień. Wiele sklepów uruchamia całotygodniową wyprzedaż. Black Week oznacza jeszcze więcej rabatów przez cały następny tydzień.

Jeśli nie uda ci się kupić wymarzonego smartfona podczas promocji Black Friday, korzystaj z promocji przygotowanych specjalnie na Black Week 2020. Smartfony w okazyjnych cenach będą dostępne aż do początku grudnia. Jak wybrać najlepszy model?

 Jaki smartfon wybrać? Najważniejsze cechy

Wybór idealnego smartfona jest niełatwym zadaniem. Dlatego pomożemy ci w podjęciu ostatecznej decyzji, wymieniając najważniejsze cechy, na które powinieneś zwracać uwagę:

 • system operacyjny: Android lub iOs, to dwa najbardziej popularne systemy,
 • parametry, a zwłaszcza pamięć RAM, która odpowiada za płynność działania oraz procesor, wpływający na tempo przetwarzania danych,
 • wielkość ekranu: większy ekran pozwala na komfort pracy, ale obsługa telefonu jedną ręką może być trudna,
 • jakość ekranu: minimum 1920×1080 lub 2160×1080 pikseli, trzeba też zwracać uwagę na kontrast,
 • aparat: ważna jest nie tylko wysoka liczba megapikseli, ale też stabilizacja, jasność obiektywu czy autofocus,
 • bateria: powinna być jak najbardziej wytrzymała i pojemna.

Pamiętaj, że trzy dni po Black Friday 2020 startuje Cyber Monday. To dzień jeszcze większych wyprzedaży internetowych i okazja, aby kupić nowy smartfon bez wychodzenia z domu. Który model wybrać?

TOP 5 smartfonów na Black Friday

Przygotowaliśmy zestawienie TOP 5 smartfonów, które warto kupić. Black Friday 2020 to najlepsza okazja, aby zrealizować swoje marzenia o nowym smartfonie!

Black Friday 2020 – smartfony, które nie zawiodą twoich oczekiwań:

 1. Apple iPhone 11, prawdopodobnie najczęściej kupowany smartfon w 2020 roku,
 2. Samsung Galaxy S20, najbardziej popularny model tego producenta, z obudową ze szkła i metalu oraz niemal bezbramkowym ekranem,
 3. Samsung Galaxy Note 20 Ultra z zakrzywionym wyświetlaczem,
 4. Samsung Galaxy S20 Ultra, największy smartfon z serii Galaxy, a dodatkowo – najbardziej wydajny,
 5. Apple iPhone 11 Pro Max, ceniony model z 2019 roku, jest największy spośród smartfonów Apple, ma ekran o rozdzielczości 2688×1242.

Znajdź model dla siebie i zrób udane zakupy podczas Black Friday 2020!

Udostępnij
Zobacz także