Konferencje

Chcesz mieć wpływ na komfort swojej pracy? Weź udział w „Wielkim badaniu specjalistów IT na B2B”!

W okresie od października do grudnia 2019 na stronie internetowej badanieB2B.eworkgroup.com przeprowadzone zostanie badanie pt. „Wielkie badanie specjalistów IT na B2B”. W ramach badania przeprowadzany jest również konkurs, w którym można wygrać IPHONE XS. Badanie ma na celu znalezienie odpowiedzi na pytania jakie są trendy na rynku IT, jak ma się ta branża z perspektywy freelancerów, jakie są ich potrzeby i co wymaga zmian, a w konsekwencji ocena jak ten obszar będzie rozwijał się w przyszłości. Będzie to pierwsze takie badanie na polskim rynku.

Badanie zostanie przeprowadzone przy użyciu specjalnie przygotowanej strony internetowej z kwestionariuszem

online, w którym znajdą się m.in. pytania dotyczące modelu i komfortu pracy, komfortu finansowego, możliwości rozwoju. Pytania demograficzne z kolei umożliwią scharakteryzowanie grupy zawodowej jaką są specjaliści IT współpracujący na B2B.

Jak wziąć udział w badaniu i konkursie? Wystarczy wejść na stronę internetową badanieB2B.eworkgroup.com i przejść przez cztery proste kroki: odpowiedzieć na pytania, wykonać krótkie zadanie konkursowe, podać swój adres e-mail i dzięki wygenerowanemu wynikowi dowiedzieć się o poziomie komfortu swojej pracy.

Organizatorem badania i konkursu jest Ework Group – niezależna agencja konsultingowa zrzeszająca specjalistów IT, działająca w pochodzącym ze Skandynawii modelu biznesowym powstałym w Szwecji. Obecnie funkcjonuje również w Danii, Norwegii, Finlandii i Polsce. Główna siedziba Ework Group znajduje się w Sztokholmie, a od 2008 roku akcje firmy notowane są na giełdzie NASDAQ Stockholm. Od 2015 Ework Group działa w Polsce: w Warszawie, Wrocławiu i Gdyni. Wspiera rozwój działalności biznesowej dopasowując kompetencje do standardów projektu. Współpracuje z ponad 170 największymi firmami w większości branż, zapewniając kontrakty B2B ponad 10 000 specjalistom IT.

Udostępnij
Zobacz także