Konferencje
Mobile Trends

Chcesz tworzyć gry mobilne? Zapisz się na internetową Akademię Free2Play!

Każdy kto myślał (lub zaczyna myśleć) o karierze w branży gier mobilnych, ma okazję sprawdzić swój potencjał i podszlifować umiejętności w ramach Akademii Free2Play. Są to bezpłatne warsztaty online, których uczestnicy mogą kształcić się w jednym z trzech obszarów: programistycznym, graficznym oraz projektowania gier.

Najpierw kurs online, a później warsztaty dla 100 najlepszych kursantów

Każda ze ścieżek trwa minimum pięć tygodni i zawiera zadania, których rozwiązanie jest przepustką do stacjonarnych warsztatów we Wrocławiu. W zajęciach w Instytucie Informatyki Uniwersytetu Wrocławskiego weźmie udział setka twórców, którzy w opinii organizatorów najlepiej poradzili sobie z zadaniami w trakcie kursu.
Warsztaty odbędą się na zakończenie Akademii w listopadzie br. w dniach 17-19.11.2017. Ich uczestnicy zostaną podzieleni na 4-osobowe zespoły, które stworzą swoje własne mobilne produkcje w trakcie game jamu, pod okiem specjalistów z branży gier. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a organizatorzy pokryją koszty przyjazdu na zajęcia we Wrocławiu.

Sprzęt komputerowy i oferty staży jako główne nagrody

Kursy organizuje wrocławskie studio developerskie Ten Square Games, autorzy popularnych na całym świecie hobbistycznych gier mobilnych Let’s Fish, Fishing Clash i Wild Hunt. Warsztaty to także szansa pokazania się z jak najlepszej strony na starcie kariery projektanta gier, grafika lub programisty. Wybrane osoby otrzymają nagrody rzeczowe a także oferty płatnych staży.

Rozwiązania zadań można nadsyłać do 29 października

Kurs już trwa, jednak każdy zainteresowany i zdeterminowany, do 29 października może przesłać pięć kończących go zadań konkursowych (aby postarać się o udział w warsztatach). Wystarczy, że wejdzie na stronę internetową Akademii, wybierze własną ścieżkę nauki, zarejestruje w serwisie i rozpocznie lekcje.
Więcej informacji na temat całej akcji znajdziecie także na Facebooku.
Źródło:
Informacja prasowa

Udostępnij
Mobile Trends
Zobacz także