Konferencje

Chcesz wiedzieć czym jest cyfrowa transformacja? Poznaj EY wavespace Warsaw

Sztuczna inteligencja (ang. AI), Internet rzeczy (ang. IoT), analiza wielkich zbiorów danych (ang. big data), łańcuch bloków (ang. blockchain), automatyzacja procesów biznesowych (ang. RPA) czy systemy cyberbezpieczeństwa to tylko niektóre obszary innowacji technologicznych, które mogą pomóc Twojej firmie sprostać wyzwaniom transformacji cyfrowej. Centrum innowacji EY wavespace to nowa przestrzeń w Warszawie, dzięki której nie tylko sprawdzisz na żywo, jak działają różne nowoczesne technologie, ale także dowiesz się, jak możesz w praktyce wykorzystać je do rozwoju swojego biznesu.

Biznes w dobie transformacji cyfrowej

Dzięki technologiom cyfrowym świat zmienia się dosłownie na naszych oczach. Największe sukcesy w XXI wieku odnoszą firmy, potrafiące dostosować swoje produkty i usługi do nowych możliwości technologicznych, które z kolei pomagają lepiej odpowiada na oczekiwania klientów. Z tego względu wiele firm przechodzi tak zwaną transformację cyfrową, czyli kompleksowy proces zmian w sposobie pracy całej organizacji, który opiera się na wykorzystaniu nowych technologii cyfrowych niemal w każdym aspekcie działalności biznesowej: od produkcji, poprzez sprzedaż i obsługę klienta, aż po finanse.
Transformacja cyfrowa może dla firmy oznaczać nie tylko konkretne wdrożenia technologiczne, ale także jej istotne przekształcenie, a czasem wręcz fundamentalną zmianę modelu biznesowego. Zamiast jednak postrzegać zmiany związane z nowymi technologiami jako źródło zagrożenia, warto spojrzeć na nie jako na szansę, żeby Twoja firma działała efektywniej. Innowacje technologiczne związane między innymi z AI, IoT, big data, blockchain czy RPA mogą pozwolić Ci zobaczyć swój biznes z zupełnie innej perspektywy.

Centrum innowacji EY wavespace– partner w cyfrowej transformacji Twojej firmy

Wyobraź sobie miejsce, w którym możesz nie tylko posłuchać, jak innowacje technologiczne zmieniają biznes w XXI wieku, lecz także dotknąć nowych rozwiązań, poznać je i dowiedzieć się w praktyce, jak możesz je wykorzystać do rozwoju Twojej firmy. Takie miejsce powstało właśnie przy Rondzie ONZ w Warszawie. EY wavespace Warsaw to – będące częścią globalnej sieci – centrum innowacji, którego celem jest pomoc firmom w dostosowaniu się do wymogów transformacji cyfrowej (sprawdź: https://www.ey.com/pl/pl/services/specialty-services/wavespace).
Z jednej strony, EY wavespace o przestrzeń nowoczesnych technologii, w której możesz na żywo sprawdzić, jak działają m.in. sztuczna inteligencja, internet rzeczy, analiza big data, łańcuch bloków, automatyzacja procesów czy zaawansowane rozwiązania z zakresu cyberbezpieczeństwa. Z drugiej strony, to miejsce wypracowywania rozwiązań biznesowych dla największych wyzwań biznesowych. Nie jest to więc showroom technologiczny, lecz przestrzeń kreatywnej współpracy biznesowej.
EY wavespace łączy innowacyjne technologie z unikatowym podejściem do wyzwań biznesowych, opierającym się na współtworzeniu oraz szybkim prototypowaniu rozwiązań (ang. rapid prototyping). Podejście to bazuje na metodzie Design thinking oraz projektowaniu zorientowanym na użytkownika (ang. human-centered design). W EY wavespace Warsaw do Twojej dyspozycji są specjaliści z różnych działów doradztwa EY a także projektanci rozwiązań, usług i doświadczeń klienta. W razie potrzeby, do współpracy zapraszani są też partnerzy biznesowi, technologiczni i start-upy.
W trakcie interaktywnych warsztatów, razem z Twoim zespołem, generujemy pomysły rozwiązań dla największych wyzwań biznesowych Twojej firmy, a następnie prototypujemy i testujemy te rozwiązania. Wysiłek naszych wspólnych prac jest skierowany na skrócenie czasu od pomysłu do wdrożenia rozwiązania.

Dotknij innowacji technologicznych

EY to jedna z najbardziej innowacyjnych firm doradczych, która posiada wyjątkowo bogatą ofertę w zakresie nowych technologii. Warszawski EY wavespace to część sieci 20 podobnych centrów innowacji EY zlokalizowanych na 5 kontynentach. Łączy je wspólna, sprawdzona metoda pracy i platforma wymiany doświadczeń. Ponadto każdy ośrodek posiada swoje lokalne specjalizacje. W EY wavespace Warsaw szczególny nacisk położony jest na:

  • Internet rzeczy, który dzięki wbudowanym w urządzenia czujnikom przesyłającym dane przez Internet, umożliwia dostęp do bardzo precyzyjnych informacji zbieranych w czasie rzeczywistym, co z kolei pomaga podejmować lepsze decyzje.
  • Systemy cyberbezpieczeństwa, które pozwalają przewidywać przyszłe zdarzenia i zwiększają bezpieczeństwo firmy w Internecie na skalę globalną.
  • Inteligentną automatyzację, która wykorzystując różne algorytmy z obszaru sztucznej inteligencji, umożliwia przedsiębiorstwom zwiększenie efektywności pracy i eksperymentowanie z nowymi produktami i usługami.
  • Otwartą innowację, która zmienia tradycyjny sposób realizacji projektów biznesowych przez crowdsourcing, czyli bezpośrednie angażowanie interesariuszy (klientów lub pracowników) we wspólne generowanie pomysłów.
Udostępnij
Zobacz także