Konferencje

Co zrobić ze starym, ale działającym sprzętem fotograficznym? Podpowiadamy!

Masz w domu lub biurze sporo sprzętu fotograficznego, którego już nie używasz, a ten jest w 100% sprawny? Wielu profesjonalnych fotografów nie zdaje sobie sprawy z tego, że nieużywany sprzęt fotograficzny można oddać do skupu, który rzetelnie wyceni sprzęt
i zaproponuje atrakcyjną kwotę jego odkupu. To dobra opcja, aby odzyskać nieco środków za zakupiony niegdyś sprzęt, który aktualnie leży nieużywany. Sprawdź, jak to działa
w Cyfrowe.pl!

Wszelkiego rodzaju aparaty fotograficzne, które nie nadają się już do użytku zaliczamy po prostu do elektrośmieci. To nietypowe odpady, które muszą zostać odpowiednio posegregowane w celu przeznaczenia ich do recyklingu. Kiedy kupujesz nowy sprzęt fotograficzny, stary, ale wciąż posiadający jakąkolwiek wartość sprzęt możesz oddać do skupu. W ten sposób pozbędziesz się problemu zalegających aparatów, których nie chcesz już używać.

Daj swojemu sprzętowi drugie życie – rozlicz go przy zakupie w Cyfrowe.pl.

Zasady wymiany starego sprzętu na nowy są proste:

  • wypełniasz formularz zgłoszeniowy i wypełniasz zdjęcia,
  • otrzymujesz wycenę ,
  • wysyłasz sprzęt,
  • otrzymujesz bon na zakup nowego sprzętu w Cyfrowe.pl.

Zakup nowego sprzętu fotograficznego – jak zaoszczędzić nieco środków?

W dzisiejszych czasach praktycznie każdy szuka jakichkolwiek opcji, aby zaoszczędzić, chociażby minimum środków przeznaczonych na zakup np. aparatu. Korzystając z oferty serwisu Cyfrowe.pl możesz oddać stary (sprawny) sprzęt celem jego rozliczenia na poczet spłaty nowego. Jeśli masz zalegający osprzęt foto-wideo w szafie, koniecznie skontaktuj się ze sklepem, który realizuje odkup takich urządzeń.
W rozliczeniu lub do skupu możesz oddać takie produkty, jak:

  • aparaty cyfrowe – zarówno lustrzanki, jak i bezlusterkowce,
  • obiektywy,
  • akcesoria do indywidualnej wyceny.

Pamiętaj, że sprzęt pozostawiony do wyceny i odkupu musi być w 100% legalny
i pochodzący pewnego źródła. Nie możesz oddać do rozliczenia urządzeń i akcesoriów będących przedmiotem zastawu. Aparat lub akcesoria do odkupu powinnybyć w możliwie jak najlepszym stanie wizualnym, jak i mechanicznym. Do wyceny i opcjonalnego odkupu oddasz nawet używane obiektywy. Wystarczy, że wypełnisz formularz na stronie internetowej sklepu, a w ciągu 2 dni roboczych otrzymasz informację o ewentualnej możliwości odkupu osprzętu foto-wideo.

Czy warto oddać używane aparaty i osprzęt do odkupu w sklepie?

Zdecydowanie warto oddać używany sprzęt fotograficzny z całym sprzętem do wyceny przez sklep internetowy Cyfrowe.pl. Warunkiem odkupu jest jednak bardzo dobry stan urządzenia – zarówno wizualny, jak i techniczny. To doskonała opcja, aby pozyskać dodatkowe środki podczas zakupu nowych urządzeń i zaoszczędzić nieco pieniędzy. Dodatkowo w ten sposób pozbędziesz się zalegającego sprzętu foto ze swojego domu lub biura. Zaoszczędzisz więc miejsce i otrzymasz środki na zakup nowego sprzętu w Cyfrowe.pl a to wszystko z minimum formalności i bez dodatkowych kosztów.

Uwaga! Korzystając z opcji odkupu sprzętu przez sklep musisz dołączyć do formularza kontaktowego realne zdjęcia urządzeń z widocznymi uszkodzeniami oraz kluczowymi elementami pozwalającymi na rzetelną ocenę wartości.

Udostępnij
Zobacz także