Konferencje

Części samochodowe w zasięgu ręki dzięki aplikacji mobilnej AUTODOC

AUTODOC to jeden ze sklepów internetowych z częściami i akcesoriami samochodowymi. Ma w swojej ofercie ponad 1 000 000 części  dla klientów z 27 krajów Europy. Aby być jak najbliżej swoich klientów, powstała aplikacja mobilna na Androida oraz na iOS. 

Katalog części samochodowych

Największym atutem aplikacji jest ilustrowany katalog części zamiennych, który jest intuicyjny i przejrzysty. Jest on podzielony na kilka kategorii, co bardzo ułatwia wyszukiwanie potrzebnych części; są kategorie części układu hamulcowego, zapłonowego/żarowego, filtry, amortyzacja, a także karoseria, opony, elektryka i wiele więcej. Można też po prostu szukać według nazwy artykułu, samochodu i numeru części. Wystarczy wyciągnąć swój telefon i z każdego miejsca korzystać z ofert aplikacji mobilnej AUTODOC.

Jak szukać części zamiennych do swojego samochodu?

Autodoc stara się jak najbardziej chronić swoich klientów przed zakupem niekompatybilnych części. Dlatego też już na samym początku możesz zapisać swoje auto. Kliknij ikonę samochodu prawej stronie ekranu. Nawet jeśli nie zapiszesz swojego auta, to tak czy inaczej, aplikacja będzie prosiła o markę, model i modyfikację Twojego pojazdu. Tym samym unikniesz zobaczenia części, które nie pasują do Twojego auta. Na przykład w kategorii „Układ kierowniczy”, po kliknięciu „Wałek kierowniczy”, będziesz musiał/a wybrać markę, model i wersję silnikową. 

Zakupy ze zniżkami

Z aplikacją mobilną AUTODOC możesz zaoszczędzić na zakupach — jest ona zawsze tańsza od strony internetowej. Aplikacja wysyła też powiadomienia push, dzięki czemu zawsze będziesz wiedział/a o zniżkach na wybrane produkty. 

Zakupy w aplikacji mobilnej AUTODOC

  • Sposoby płatności. Aplikacja oferuje wiele sposobów płatności — możesz zapłacić kartą kredytową, przez PayPal, system Trustly i tak dalej — w sumie jest aż 15 systemów płatności.
  • Wsparcie techniczne. Obsługa klienta AUTODOC jest zawsze gotowa do pomocy — specjaliści ds. doboru części zamiennych są dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-18:00 na czacie online oraz pod telefonem.

Zalety aplikacji mobilnej AUTODOC

  • Łatwy w obsłudze katalog części zamiennych
  • Szeroki asortyment sklepu
  • Możliwość zamawiania jednym kliknięciem po pierwszym zakupie
  • Historia zamówienia ułatwia złożenie tego samego zamówienia
  • Części zamienne w przystępnych cenach dzięki regularnym zniżkom i     specjalnym ofertom
  • Aplikacja wysyła powiadomienia o statusie zamówienia
  • Przejrzysty i wielojęzyczny interfejs
  • Pomoc online.
Udostępnij
Zobacz także