Konferencje

Dlaczego warto zainstalować aplikację Itaki?

Nowa aplikacja mobilna Biura Podróży Itaka to sposób na rezerwację wycieczki gdziekolwiek się znajdujesz. Wystarczy dostęp do internetu, urządzenie mobilne i kilka minut wolnego czasu.

Najważniejsze funkcje

Aplikacja została stworzona z myślą o stałym dostępie do oferty Biura Podróży Itaka. Z poziomu aplikacji istnieje możliwość:

  • rezerwacji dostępnych wycieczek,
  • przeglądu i rezerwacji wycieczek w ofertach All Inclusive oraz Last Minute,
  • rezerwacji wycieczek fakultatywnych. Warto podkreślić, że aplikacja umożliwia dokonanie rezerwacji w trakcie urlopu,
  • śledzenia zmian cen wycieczek i otrzymywanie informacji o zniżkach po dodaniu do sekcji „Ulubione”,
  • łatwego wyszukania raz przeglądanych ofert dzięki sekcji „Historia przeglądania”.
  • dodawania opinii o wycieczkach i przeglądania opinii pozostawionych przez innych klientów.
  • Rezerwacji hotelu w przypadku gdy decydujemy się na dojazd we własnym zakresie. Opcja szczególnie przydatna osobom, które nie podróżują z Polski.

Łatwe wyszukiwanie

Udoskonalona aplikacja mobilna Biura Podróży Itaka to przede wszystkim nowy, bardziej czytelny ekran główny, oraz zmodyfikowane filtry wyszukiwania. To właśnie dzięki nim znalezienie tej jedynej, idealnej oferty jest jeszcze łatwiejsze niż do tej pory. Poza typowymi parametrami wyszukiwania takimi jak kierunek, termin i cena, możemy spersonalizować także: odległość hotelu od plaży i jego standard, rodzaj wyżywienia, udogodnienia typu winda, menu dla dzieci, podjazd dla wózków i inne.

Synchronizacja z komputerem

Wiele osób może zadawać sobie pytanie: „A co, jeśli korzystam ze Strefy Klienta na stronie internetowej?” Wyszukiwanie na komputerze i możliwość przeglądania ofert na dużym ekranie to niewątpliwie wygoda, ale nie eliminuje opcji korzystania z aplikacji mobilnej. Po zalogowaniu w aplikacji i zsynchronizowaniu Strefy Klienta użytkownik aplikacji może m.in. pobrać dokumenty podróży i przeglądać je w trybie offline.

„Przed podróżą”

Sekcja „Przed podróżą” to nowość w aplikacji mobilnej Biura Podróży Itaka. W tym miejscu możemy wygodnie zapoznać się z najważniejszymi informacjami dotyczącymi planowanej podróży. Znajdziemy tu datę i godzinę wylotu, najważniejsze informacje o miejscu pobytu, kalkulator walut z na bieżąco aktualizowanymi cenami.

Aplikacja na miarę potrzeb

Gdyby zapytać przeciętnego użytkownika urządzeń mobilnych, jaka jest idealna aplikacja, z pewnością odpowie, że intuicyjna, czytelna, łatwa w obsłudze, niezawierająca reklam i płynnie „chodząca”. I taka właśnie jest nowa aplikacja Biura Podróży Itaka. Wszystko, co potrzebne mamy w zasięgu ręki.
Aplikacja dostępna na systemy Android i iOS jest do pobrania tutaj: www.itaka.pl/aplikacje_mobilne/

Udostępnij
Zobacz także