Konferencje
Mobile Trends

Etui na iPhone X – niezbędne dla fana wysokiej klasy sprzętu od Apple!

Pokrowce i etui na iPhone X ze sklepu telesalon.pl są dedykowane użytkownikom wysokiej klasy sprzętu od Apple. Nie ma znaczenia czy telefon jest noszony w kieszeni, w torebce czy w plecaku, za każdym razem powinien on być odpowiednio zabezpieczony przed upadkiem, zarysowaniem i uszkodzeniem. W tym celu doskonale sprawdzą się pokrowce i etui ze sklepu telesalon.pl. Dostępne gadżety dedykowane specjalnie dla iPhone X są wykonane z wysokiej jakości materiałów, dostosowane tak, by urządzenia nie tylko estetycznie wyglądały, ale były także bezpieczne podczas transportu oraz w razie upadku.

Szeroki wybór pokrowców i etui dedykowanych iPhone X

Szeroki wybór kolorów i materiałów pozwoli zdecydować, jakie etui będzie najodpowiedniejsze dla Ciebie. Barwy są zbliżone do oryginalnej kolorystyki telefonów. Twoje urządzenie może nawet w pokrowcu wyglądać, tak jak iPhone, który nie ma żadnego zewnętrznego zabezpieczenia. Ponadto obudowy na iPhone X mają różne zastosowania. W sklepie znajdują się propozycje zarówno dla bardzo ostrożnych użytkowników, jak i tych którzy są wielbicielami sportów wyczynowych.

W sklepie telesalon.pl znajdują się pokrowce i etui na iPhone X silikonowe i skórzane zabezpieczające tył i boczne krawędzie urządzenia przed uszkodzeniami mechanicznymi i zabrudzeniami. W naszym sklepie znajdują się także designerskie iPhone X etui wykonane z drewna lub wytrzymałego poliwęglanu, który amortyzuje wstrząsy. Na stronie są skórzane pokrowce w postaci książki z wygodnym magnetycznym zamknięciem, kieszonkami na karty i dokumenty oraz z funkcją stand. Dedykowane i idealnie dopasowane iPhone X etui są funkcjonalne, wygodne, estetyczne i trwałe. Wraz z etui można również kupić szkło hartowane lub folię hybrydową, dzięki czemu telefon będzie jeszcze bezpieczniejszy.

Na które modele etui warto zwrócić szczególną uwagę?

Wybierając etui na iPhone X warto zwrócić uwagę na wersję skórzaną, ponieważ prezentuje się ona elegancko i zrobi wrażenie na różnego rodzaju spotkaniach biznesowych. Dodatkowo wygodne otwieranie skutecznie chroni wyświetlacz i zabezpiecza przed uszkodzeniem. Model silikonowy jest równie funkcjonalny i bardzo estetyczny. Godne uwagi jest także etui pancerne, które jest bardzo odporne na upadki i chroni telefon, tak że staje się on praktycznie niezniszczalny.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą iPhone X etui i pokrowców od telesalon.pl i zakupu preferowanego modelu!

Udostępnij
Mobile Trends
Zobacz także