Konferencje

Facebook będzie na Mobiconfie!

To już pewne, że Marcin Hagmajer reprezentujący Facebooka pojawi się na konferencji Mobiconf, która odbędzie się 2-3 października w Krakowie.  Swoją obecność potwierdzili także tacy giganci jak: Skyscanner, Shazam czy eBay.
Obok Marcina Hagmajera na konferencji pojawią się m.in. autor książek o iOS – Oliver Drobnik, Tomasz Kustrzyński z Shazam czy Dan Cuellar, twórca Appium. Podczas tych dwóch dni prezentacji nie zabraknie także tematów cross-platformowych czy poświęconych tzw. wearables. Pośród nich znaleźć można chociażby Tizen 2.3 i jego zastosowanie w aplikacjach Galaxy Gear. Jak przystało na konferencję poświęconą aplikacjom mobilnym – w agendzie pojawiły się także tematy dotyczące projektowania interfejsów. Lista poszczególnych prezentacji jest dostępna na stronie wydarzenia: http://mobiconf.org/agenda.
A żeby lepiej poznać ludzi z branży organizator przewidział kilka dodatkowych wydarzeń. Podczas konferencji uczestnicy będą mogli sami przetestować czym jest “Speed Business Networking”, a już 2 października wszyscy uczestnicy Mobiconf’a przemierzą Kraków specjalnym, imprezowym tramwajem. Nie zabraknie także konkursów, dobrego jedzenia i gadżetów.
Tuż przed konferencją odbędą się także dwa wydarzenia – imprezy satelity. Nad jedną z nich czuwa grupa masterów iOS – CocoaHeads Kraków, a nad drugą Android Developers Backstage. Jeśli chcecie spotkać niektórych prelegentów jeszcze przed oficjalnym startem Mobiconfu wystarczy zajrzeć 1 października do dwóch miejsc w Krakowie:

  • Colab – start godzina 19.00 – CocoaHeads
  • Klub The Stage – start godzina 19.00 – Android Developers Backstage.

Na konferencję można się rejestrować jeszcze przez 2 tygodnie, formularz dostępny jest na stronie: http://mobiconf.org/registration. By dowiedzieć się więcej na temat imprez satelit wystarczy zajrzeć na: http://www.facebook.com/mobiconf. Przygotowania do konferencji można śledzić także na stronie organizatora – firmy Miquido: http://www.facebook.com/miquido.
Sponsorzy i Partnerzy: Kontakt.io, AppCode, Geecon
Patronem Medialnym wydarzenia jest MobileTrends.pl, a także: Interia.pl, Gazeta.pl, iMagazine.pl, GoMobi.pl, Instalki.pl, Software Developer’s Journal, Linux Magazine, MobileTrends.pl, ThinkApple.pl, Java.pl.

Udostępnij
Zobacz także