Konferencje

Festiwal Technologiczny za nami – jak wyszło połączenie 14 ścieżek tematycznych na 4Developers?

Tegoroczna edycja 4Developers z pewnością była wyjątkowa – pierwszy raz odbyła się pod szyldem Festiwalu Technologicznego, zyskując miano największego takiego wydarzenia w Polsce. Po raz kolejny event brawurowo pobił własne rekordy, a to wystarczający dowód na to, jak duże znaczenie ma dla polskiego środowiska IT. 4Developers 2016 to 14 ścieżek, niemal 1300 uczestników, 116 prezentacji i mnóstwo entuzjazmu!

Źródłem sukcesu są ludzie

Interdyscyplinarności i wielopoziomowość 4Developers to z pewnością ogromna zaleta, a jednak główne zasługi należą się przede wszystkim osobom zaangażowanym w stworzenie tak bogatej i wartościowej treści wydarzenia. Sławomir Sobótka i Mariusz Gil to prelegenci, którzy najbardziej utkwili w pamięci uczestników. Wysoko oceniono też wykłady Macieja Aniserowicza, Tomasza Kopacza, Tomasza Nurkiewicza oraz Konrada Kokosa.

Wiedza i kontakty – to liczy się najbardziej

4developers_2016_88Chęć nauczenia się czegoś nowego była najczęstszym powodem, dla którego uczestnicy decydowali się na udział w 4Developers. Jakie tematy cieszyły się największym powodzeniem? Królowały ścieżki Java, PHP i UX, a najlepszymi prezentacjami okazały się “Javascript+Java=Typescript”, “Data oriented architecture” i “Nie koduj, pisz prozę!”.
Jednak nie zapominajmy, że Festiwal to miejsce spotkań dla całych społeczności IT, dlatego dla tak wielu osób liczyła się możliwość poznania innych specjalistów i nawiązania kontaktów. Na pewno pomogło im niezapomniane Before Party w gamepubie Level Up, na którym bawiło się aż 130 osób! Jak uczestnicy bawili się na samym Festiwalu można obejrzeć dzięki wideorelacji z 4Developers 2016.
Na konferencji 4Developers byli również przedstawiciele ClickMaster Polska, poniżej ich krótka relacja:

Kamil Cioś: Niesamowite wydarzenie, mnóstwo osób i bardzo dużo pozytywnej energii. Największym utrapieniem okazało się wybieranie najlepszej w danym momencie prezentacji, bo większość była świetna. Każdy miał swojego faworyta jeżeli chodzi o ścieżkę, ale znalazło się wiele momentów w których sale były pełne ludzi – nie tylko specjalistów w danej dziedzinie, ale również innych, głodnych nowej wiedzy programistów. Organizatorzy sami sobie podnieśli wysoko poprzeczkę i nie mogę się już doczekać kolejnej edycji!

 

Bartłomiej Zając: Jedno z najlepszych wydarzeń na jakich byłem. Mnóstwo prelekcji, jeszcze więcej wiedzy, fantastyczni ludzie. Nic dodać, nic ująć.
Z niecierpliwością oczekuje kolejnej edycji.

Szykujcie się do kolejnej edycji

4developers_2016_44Będzie jeszcze ciekawiej, intensywniej i równie interdyscyplinarnie! Zdecydowana większość uczestników zadeklarowała udział w kolejnej edycji 4Developers, a to zobowiązuje – organizatorzy zadbają o to, by ich nie zawieść i zapewnić im tak samo różnorodną agendę, wysokiej jakości wykłady i przygotować jeszcze więcej niespodzianek.
Już teraz możecie skorzystać z wyjątkowej okazji w ramach prerejestracji. Dla wszystkich, którzy już teraz wstępnie zapiszą się na 4Developers 2017, organizatorzy przygotowali specjalną promocję na wejściówki – 2 za 1! Formularz zapisowy można znaleźć na oficjalnej stronie wydarzenia.

Udostępnij
Zobacz także