Konferencje

Filmik z wakacji najlepiej kamerą GoPro. Teraz montaż jeszcze prostszy dzięki aplikacji Quik

Masz pełną bibliotekę treści? GoPro przychodzi z pomocą. Najnowsza aktualizacja do aplikacji GoPro umożliwia wydajniejsze i nowocześniejsze przeglądanie, edytowanie oraz udostępnianie materiałów. Aktualizacja przenosi najlepsze funkcje edycji wideo z aplikacji Quik do aplikacji GoPro oraz odświeża wygląd interfejsu. Wprowadza także poprawione narzędzia do tworzenia historii i unowocześnione filtry — a to wszystko dzięki nowemu, niezwykle wydajnemu silnikowi. Jest to pierwsza z serii aktualizacji aplikacji GoPro, które mają przekształcić aplikację w środowisko do kompleksowej obróbki materiałów, zawierające wszystkie niezbędne narzędzia do obsługi kamery GoPro za pomocą smartfonu.

Niezwykłe narzędzie do montażu na urządzeniach przenośnych

Użytkownicy aplikacji GoPro w pierwszej kolejności zwrócą uwagę na odświeżoną szatę graficzną, nowoczesny interfejs oraz bardziej intuicyjną nawigację. Jednak najważniejszą zaletę nowej aktualizacji stanowią udoskonalone narzędzia do tworzenia historii. Praca z wieloma nagraniami jednocześnie została usprawniona dzięki lepszemu wyszukiwaniu istotnych chwil w zarejestrowanych materiałach, z których aplikacja GoPro automatycznie przygotowuje efektowne montaże QuikStory ze zdjęciami i fragmentami filmów. Te historie będą zawierać ujęcia ostatnio nagrane za pomocą kamery GoPro, ale użytkownicy mogą też do nich dodać zdjęcia oraz filmy z pamięci swojego smartfonu.

Kolejną funkcją, w którą wyposażono aplikację GoPro, jest dodawanie i zestawianie wielu filtrów w jednym filmie QuikStory. Aktualizacja udostępnia użytkownikom ponad 20 różnych filtrów oraz umożliwia zastosowania kilku filtrów w jednym projekcie. Efektem końcowym jest zaawansowane narzędzie do edycji z nieograniczonymi możliwościami tworzenia.

Zaktualizowana aplikacja GoPro jest dużo bardziej elastyczna dzięki usunięciu ograniczeń szkiców roboczych istniejących w poprzedniej wersji aplikacji. Od teraz filmy QuikStory są przechowywane w formacie nadającym się do edycji, co pozwala na nanoszenie poprawek w dowolnym momencie. Jest to najważniejsze ulepszenie w stosunku do poprzedniej wersji edytora Quik. Użytkownicy mają teraz do dyspozycji bardziej wydajne narzędzie do zarządzania plikami multimedialnymi i swoimi projektami.

Już teraz użytkownicy mogą zacząć eksperymentować z nowymi narzędziami i czerpać korzyści z włączenia funkcji aplikacji Quik do aplikacji GoPro. A to dopiero początek. Dążąc do stworzenia kompleksowego narzędzia, w planach mamy kolejne udoskonalenia, takie jak funkcja montażu pojedynczych nagrań, nowe motywy nadające zdjęciom i filmom jakość zbliżoną do produkcji publikowanych przez GoPro, a także rozszerzone możliwości dodawania nagrań z innych źródeł do filmów montowanych w aplikacji GoPro.

Aby dowiedzieć się więcej o aktualizacjach aplikacji GoPro i jej transformacji w kompleksowe narzędzie do montażu, odwiedź nasz blog The Inside Line. Aby pobrać bezpłatną aplikację GoPro, odwiedź GoPro.com.

Firma GoPro pomaga światu celebrować wspaniałe chwile oraz dzielić się nimi w fascynujący i ekscytujący sposób.

Czy warto kupić GoPro Hero 7 Black?

Mieliśmy okazję przetestować kamerę GoPro Hero 7 Black. Była to nasza pierwsza styczność z tym dokładnie urządzeniem. Co możemy powiedzieć? Dla każdego laika taka kamera będzie idealna do zrobienia relacji z wakacji, wesela czy weekendowego wypadu z góry. Użytkowanie kamery jest bardzo proste, jakoś nagrań zachwyca głębią barw i ostrością obrazu. Największą jednak zaletą GoPro Hero 7 Black jest stabilizacja obrazu! Nie spotkałem jeszcze tak dobrej stabilizacji w kamerach tego typu. Nie potrzebujemy żadnych dodatkowych statywów, można kręcić „z ręki” a obraz jest idealnie stabilny. Można to zaobserwować na poniższym filmie, który powstał podczas naszego testowania sprzętu.

Poniżej prezentujemy jeszcze jeden filmik nagrany kamerą GoPro.

Jak widać kamera świetnie sprawdza się na wakacjach. Jeśli natomiast macie już materiał z wakacji, a nie macie czasu lub umiejętności do samodzielnego montażu w programie Quck polecamy usługi firmy www.movieyourself.pl, która zmontuje za Was profesjonalny film. Aż 20% rabatu na hasło MOBILETRENDS – wystarczy wpisać podczas składania zamówienia. Poza fantastycznymi wideo z wakacji firma ta wykonuje też ślubne teledyski, filmy na urodziny czy filmy firmowe (komercyjne) z dostarczonego materiału. Zdecydowanie warto!

Udostępnij
Zobacz także