Konferencje
mta

Zgłoś projekt do Mobile Trends Awards i walcz o najważniejszą nagrodę rynku mobile!

W Krakowie, już 17-18 marca 2022 roku odbędzie się największa konferencja w Polsce poświęcona technologiom mobilnym – Mobile Trends Conference! Będzie to już 11. edycja. Wydarzeniu towarzyszy uroczysta Gala, podczas której nagrodzone zostaną najlepsze projekty i aplikacje minionego roku. Galę poprowadzi Jarosław Kuźniar. Zgłoś projekt i wygraj Mobile Trends Awards 2021 – czekamy na zgłoszenia do 12. stycznia!

Mobile Trends Awards

Mobile Trends Awards to najbardziej prestiżowe wyróżnienie branży mobile. Statuetki przyznawane są firmom, które z sukcesem wykorzystały mobilne technologie w swoich projektach. Jak co roku, konkurować będą podmioty o silnej pozycji na rynku. Każdy ma jednak szansę wygrać, gdyż projekty oceniane są za profesjonalizm, dostosowanie do potrzeb użytkowników, innowacyjność, a także rozpoznawalność.

Jak zgłosić się do MTA?

Nominacje zostaną ogłoszone najpóźniej do 15. lutego 2022 roku na tej samej stronie. Wszyscy nominowani zostaną zaproszeni do wzięcia udziału w Gali MTA, na której wyłonieni zostaną najlepsi z najlepszych!

Uroczysta Gala odbędzie się 17. marca 2022 roku o godzinie 19.00 w Starej Zajezdni Kraków by DeSilva, w Krakowie przy ul. Świętego Wawrzyńca 12. To ważne wydarzenie dla rynku IT będzie również transmitowane dla wszystkich na Facebooku oraz na YouTubie na profilach marki Mobile Trends.Udział z kolei w miejscu wydarzenia Gali MTA jest bezpłatny dla dwóch przedstawicieli z każdej nominowanej i wyróżnionej firmy, a zaproszenia zostaną wysłane na adresy mailowe podane w zgłoszeniu.

Galę poprowadzi Jarosław Kuźniar. Tak unikalne wydarzenie potrzebuje odpowiedniego gospodarza. Osoby, która uświetni każdą chwilę i nada jej odpowiedni ton. Prowadzącego, który rozumie branżę i wie, jak zaprezentować laureatów i wyróżnionych. Gwiazdą wieczoru będzie Natalia Capelik-Muianga. Mieliśmy okazję poznać jej wspaniały głos w „Mam Talent”, „The Voice of Poland”, a także z wykonywania piosenki w czołówce programu „Big Brother”.

Zgłoszenia do nagród MTA przyjmowane są w następujących kategoriach:

  • „Strona / portal / web”
  • „Aplikacja mobilna (całokształt)”
  • “Aplikacja mobilna (nowe funkcjonalności)”
  • “Aplikacja mobilna (nowy design / UX)”
  • „Promocja / reklama / marketing”
  • “Start-up mobilny”
  • „Inne”

Co również istotne, ostateczne kategorie zostaną ogłoszone na podstawie zgłoszeń, dlatego Kapituła Konkursowa czeka nawet na te najbardziej innowacyjne i nieszablonowe aplikacje. “Jeśli nie mieścisz się w żadnej kategorii, to stwórz swoją własną!” – z przekąsem powiada Kryzysowa Narzeczona, Monika Czaplicka. Zatem wygrać może każdy, kto spełni wymogi konkursowe i działał prężnie w 2021 roku!

Dlaczego warto zgłosić się do Mobile Trends Awards?

Statuetki MTA to uznane już trofeum polskiego rynku mobile. Wśród dotychczas nagrodzonych znalazły się m.in. takie aplikacje i projekty, jak InPost, Rossmann, Żabka, mBank, Hebe czy Radio 357.

Motywacji do zgłoszenia może być wiele – od uhonorowania swojego wysiłku, po zaimponowanie konkurencji i bezwzględnie korzyści wizerunkowe. Niezależnie od tego, czy chcemy pochwalić się statuetką przed zespołem w pracy czy opublikować jej zdjęcie na naszych profilach społecznościowych, warto pokazać, jak nasze projekty czy aplikacje są ocenione przez ekspertów.

Do kogo powędrują nagrody w 2022? Przekonamy się już wkrótce.

Mobile Trends Conference

MTC to największa w Polsce cykliczna konferencja, która już od 11 lat popularyzuje nowe technologie, projektowanie aplikacji, design, UX UI, trendy oraz marketing branży mobile.

Scena MTC to wystąpienia wyjątkowych ludzi, inspiracje do działania, a także poznanie nadchodzących trendów rynku mobile. Wszystko dzięki profesjonalnym prelegentom i towarzystwu doborowych osobistości, pasjonatów branży. W tym roku wystąpią m. in.: Natalia Hatalska (infiture.institute), Artur Kurasiński (kurasinski.com), Artur Jabłoński (digitalk), Michał Szklarski (e-point mobile), Piotr Kowalski (Google) czy Krzysztof Wojewodzic (Escola S.A.).

Organizatorzy konferencji w trosce o bezpieczeństwo uczestników zagwarantują osobom nieszczepionym wykonanie testu przed wejściem, aby te nie poczuły się wykluczone z tego ważnego wydarzenia!

A może chcesz zostać prelegentem?

Wystąpienia przed liczną publicznością to dla wielu wyzwanie, ale nawet najwięksi aktorzy i mówcy miewają tremę.Ratuje ich wiedza i brawura, z jaką pokonują swoje lęki na scenie!Zostanie prelegentem na największej polskiej konferencji rynku mobile wzmocni markę osobistą każdego profesjonalisty. Zgłoś swoją chęć udziału w roli prelegenta Mobile Trends Conference i sprawdź się w tej niecodziennej roli. Call for papers dla prelegentów trwa do 29 stycznia br.

Bilety na MTC 2022

Bilety na konferencję można kupić na stronie 2022.mobiletrends.pl

Więcej informacji o nagrodach na mobiletrendsawards.pl

Udostępnij
Zobacz także