Konferencje

Google przyznało nagrody publiczności dla najlepszych gier i aplikacji na Androida

W sklepie Google Play Store dostępny jest ponad milion aplikacji. Mając przed sobą tak duży wybór, ciężko od razu trafić na te najlepsze gry czy aplikacje. Google postanowiło ułatwić wybór użytkownikom i na koniec roku 2013 przygotować ranking najlepszych aplikacji i gier, za kryterium przyjmując wybór użytkowników.
Aplikacje otrzymały nagrody w kilku kategoriach, m.in. „Najbardziej uzależniająca gra”, „Najlepsza gra na podstawie filmu” czy „Najlepsza aplikacja Google”. Głosujący mogli zaproponować także aplikacje spoza puli przedstawionej przez Googl. Co ciekawe, do każdej z kategorii przypisane zostało hasło przewodnie, które znacznie umila czytanie rankingu. Poniżej przedstawiamy wyniki głosowania:

Szybki i łatwy dostęp do tych aplikacji znajdziecie pod tym linkiem: https://play.google.com/store/apps/collection/promotion_300055d_players_choice_ctp. Pewnie niektóre z nich są już Wam dobrze znane, a może dopiero wzbogacą Wasze smartfony, dostarczając nowych doświadczeń na Nowy Rok 🙂 Zapraszamy również do własnego typowania ulubionych gier i aplikacji!
Źródło:
http://theultralinx.com/2013/12/best-android-apps-2013.html

Udostępnij
Zobacz także