Konferencje
Mobile Trends

Gry na Nintendo Switch dla najmłodszych

Uwielbiana przez zaawansowanych i doświadczonych graczy i polecana najmłodszym – Nintendo Switch to konsola, którą pokochały pokolenia. Niepozorny tablet z doczepionymi kontrolerami nie bez powodu zyskał miano fenomenu. O jego popularności decyduje bowiem coś więcej niż ogromna uniwersalność. Przeczytaj i zobacz, jakie tytuły pozwolą młodszym gamingowcom cieszyć się pełną funkcjonalnością tego sprzętu. 

Konsola wielu zalet

Mimo że gracze nie pokładali w Nintendo Switch żadnych nadziei, hybrydowa konsola okazała się niekwestionowanym hitem. Twórcy postawili bowiem na mniej oczywiste zalety – dostęp do fantastycznych gier (w tym – tytułów dla młodszych i najmłodszych graczy), możliwość wspólnych rozgrywek i grania online oraz w trybie przenośnym. 

Dostęp do nieograniczonej liczby tytułów

Niewątpliwą zaletą Nintendo Switch jest stały dostęp do niemal nieograniczonej liczby tytułów. Bez względu na to, czy korzystasz z własnej konsoli, czy zdecydowałeś się na wynajem sprzętu, np. w Plenti, możesz korzystać z bogatej biblioteki gier, obejmującej propozycje dla dzieci i dorosłych. Podjęcie decyzji, zwłaszcza w kwestii wyboru tytułów dla najmłodszych nie powinno sprawić Ci trudności – niemal wszystkie zostały przypisane do poszczególnych kategorii wiekowych. 

Bibliotek gier dla najmłodszych

Polecane gry na Nintendo Switch dla najmłodszych niemal zawsze są wolne od przemocy. Jeśli jednak chcesz mieć pewność, że w trakcie rozgrywki nie pojawią się niepożądane sceny, sprawdź gameplay, dostępny na YouTube. 

  1. Psi Patrol: Miasto Przygód Wzywa to atrakcyjna propozycja dla najmłodszych fanów jednego z obecnie najpopularniejszych seriali animowanych. Tytuł na licencji zachwyci małych graczy grafiką i pozwoli im przejąć pełną kontrolę nad wybranym ulubieńcem. 
  2. New Pokemon Snap stanowi ciekawą propozycję dla początkujących graczy. Produkcja charakteryzuje się bowiem niskim poziomem trudności, jednak – zdecydowanie wciąga! Zadaniem gracza jest baczna obserwacja tytułowych stworków i… robienie im jak najlepszych zdjęć. 
  3. Super Mario Odyssey to zdecydowanie najbardziej ambitna wersja gry z najpopularniejszym hydraulikiem świata w roli głównej! Jedna z lepszych trójwymiarowych platformówek w historii zapewni wielogodzinną rozrywkę młodszym i starszym graczom. 

Gaming pod kontrolą

Wprowadzając dziecko w wirtualny świat, trzymaj rękę na pulsie. Nintendo Switch, podobnie jak wiele innych sprzętów i akcesoriów, np. kierownicę do gier Logitech G923 możesz bezpiecznie wypożyczyć w Plenti. Dzięki możliwości wynajmu to Ty decydujesz, kiedy konsola jest do pełnej dyspozycji najmłodszych graczy. 

Udostępnij
Mobile Trends
Zobacz także