Konferencje

Inspirująco o digital learningu – Konferencja E-Learning Fusion 2022

Świat biznesu i nauki, które nieustannie się przeplatają oraz przemiany w sytuacji ekonomiczno-zdrowotnej motywują firmy do ciągłego rozwoju swoich pracowników i zarządzania talentami. Aby było to możliwe, konieczne jest tworzenie kultury uczenia się, zarządzania wiedzą oraz rozumienie istoty cyfrowej transformacji uczenia się. Jeśli czujecie, że chcecie podążać tym nurtem, mamy dla Was inspirującą propozycję Konferencji.

28 listopada 2022 r. w Warszawie w hotelu ARCHE Hotel Krakowska (Aleja Krakowska 237) odbędzię się już VI edycja prestiżowej Konferencji E-Learning Fusion. Tematyka tegorocznej edycji Konferencji będzie dotyczyła digital learningu oraz cyfrowej transformacji uczenia się. Nabrały one szczególnego znaczenia w czasach pandemii COVID-19, kiedy większość szkoleń została przekształcona na ich formę zdalną i zwiększyła się skala inwestycji w tego typu działania, ale tendencja ta jest wciąż zauważalna.

Uczestnicy konferencji, w zależności od wybranego przez siebie wariantu uczestnictwa, będą mogli uczestniczyć w inspirujących prelekcjach w sesji plenarnej, a także sesjach poświęconych strategii i contentowi w praktyce i doświadczeniu lub technologiom szkoleniowym oraz w strefie EXPO (udział płatny) lub tylko w strefie EXPO (udział bezpłatny).

Warto pamiętać, że tegoroczna strefa EXPO obejmuje zarówno możliwość rozmowy z przedstawicielami wystawców przy ich stoiskach, jak i wysłuchanie wystąpień na scenie. Konferencja daje możliwość integracji i wymiany poglądów przedstawicieli największych, w tym międzynarodowych, korporacji, środowisk akademickich i firm doradczych. Wśród prelegentów znajdą się m.in. Stella Collins, pasjonatka nowoczesnych technologii i neuronauki, Michelle Parry-Slater, strateg i praktyk rozwoju organizacji i kształtowania kultury organizacyjnej, Leonard Houx, autor licznych publikacji o zdalnym uczeniu się i dyrektor ds. projektowania digital learningu oraz Ger Driesen, pasjonat trendów L&D, w tym oferowania User Experience. Wśród prelegentów znajdują się również przedstawiciele takich organizacji i firm, jak iPro Sp. z o.o., HCM Deck, Wellms, Goelett, Accenture, Cornerstone, Berlitz Poland, OPI PIB i innych. Więcej informacji o Konferencji i jej programie znajdziecie na stronie internetowej: www.elearning-fusion.pl

Jeśli więc chcecie pozyskiwać i utrzymywać najlepszych pracowników, budować swoją pozycję konkurencyjną na rynku i podążać za nowoczesnymi trendami w dzieleniu się wiedzą, nie może Was zabraknąć na tym Wydarzeniu 🙂

Udostępnij
Zobacz także