Konferencje

Inwestujesz w nowy program kadrowo-płacowy? Ranking porównał dostępne oferty

Sprawne zarządzanie toczącymi się procesami wewnętrznymi to jedno z największych wyzwań, przed którymi stają współczesne przedsiębiorstwa. Firmy odpowiedzialne za rozwiązania IT wskazują, że wdrożenie oprogramowania pozwalającego na automatyzację cyklicznych zadań może przynieść przedsiębiorcom oszczędności rzędu kilkudziesięciu roboczogodzin w skali miesiąca. Czym powinny sugerować się przedsiębiorstwa, które planują inwestycję w program kadrowo-płacowy? Ranking portalu programykadrowoplacowe.pl zestawił 10 wiodących rozwiązań na polskim rynku.

Jaki jest najlepszy program kadrowo-płacowy? Ranking rozwiewa wątpliwości

Lista dostępnych w Polsce systemów HR & Payroll rośnie z każdym rokiem. Twórcy zestawienia zdecydowali się umieścić w nim przede wszystkie te programy, których funkcjonalność wykracza poza fundamentalne zadania, takie jak ewidencja czasu pracy czy generowanie listy płac. Jakie możliwości otwiera przed nami nowoczesny program kadrowo-płacowy? Ranking https://programykadrowoplacowe.pl/ skupił się na propozycjach, które wspierają również zagadnienia z zakresu miękkiego HR czy rekrutacji – wysoko umieścił również rozwiązania, które otrzymują regularne aktualizacje w zakresie zgodności z obowiązującym prawem.

Innym istotnym kryterium, które miało znaczący wpływ na pozycje poszczególnych systemów w zestawieniu, była możliwość przystosowania funkcji aplikacji do specyfiki danego przedsiębiorstwa. Najwyżej ocenione zostały rozwiązania oferujące modułową strukturę, która wspiera nie tylko pracę działu HR & Payroll, jak również specjalistów działających w sektorze handlowo-usługowym, produkcyjnym czy logistycznym.

Wybierz odpowiedni program kadrowo-płacowy – ranking wygrał system Teta HR

Na pierwszym miejscu zestawienia twórcy umieścili oprogramowanie Teta HR, rozwijane przez grupę Unit4 Polska. System ten jest jednym z najbardziej kompleksowych rozwiązań dostępnych na polskim rynku, które doskonale odpowiada na potrzeby dużych i średnich przedsiębiorstw. Z funkcjonalności Teta HR z pewnością skorzystają m.in. firmy o rozproszonej strukturze, dla których nieodzowny jest dostęp do platformy menedżerskiej oraz funkcje pracowniczej samoobsługi.

Rozwój pracowników, bieżąca obsługa kadrowa czy naliczanie wynagrodzeń – to zaledwie część możliwości, jakimi odznacza się nowoczesny program kadrowo-płacowy. Ranking docenił również korzyści, jakie wiążą się z ułatwieniem dostępu dla kadry zarządczej do wszystkich kluczowych informacji, które mogą posłużyć do błyskawicznego generowania raportów na temat wynagrodzeń, zatrudnienia czy realizacji przyjętych celów.

Dlaczego warto postawić na system Teta HR?

Warto podkreślić również, że oprogramowanie kadrowo-płacowe Teta HR jest dostępne w trzech modelach dystrybucyjnych – On-premise (zainstalowanie usługi na serwerze klienta), Software as a Service (model abonamentowy) oraz w ramach outsourcingu, w którym za realizację procesów odpowiadają doświadczeni specjaliści.

Zastanawiasz się, jakie korzyści przyniesie Ci inwestycja w nowoczesny program kadrowo-płacowy? Ranking zwycięża system Teta HR – już dziś umów się na prezentację on-line i poznaj nieograniczoną gamę możliwości oprogramowania HR & Payroll.

Udostępnij
Zobacz także