Konferencje

Iphone 12 – kiedy premiera? Co nowego szykuje Apple?

Czyżby Apple nie zostało dotknięte skutkami COVID-19? Czas pandemii zdecydowanie uszczuplił nasze portfele, dużo osób zostało dotkniętych utratą przychodów, a także dodatkowymi nietypowi wydatkami, lecz jak donosi Bloomberg, firma Apple zleciła dostawcom, do końca tego roku zbudowanie co najmniej 75 milionów iPhone’ów 5G.

Co planuje apple?

Apple planuje wypuścić w październiku cztery nowe modele IPhone’a 12 z rozmiarem ekranów w podstawowej wersji 5,4 i 6,1 oraz w wersji pro 6,1 i 6,7 cala. Wszystkie modele będą wyposażone w wyświetlacze OLED o ulepszonej kolorystyce i widoczności ekranu oraz zostaną pokazane w nowym designie. 

Iphone 12 wizualnie będzie przypominał Ipada Pro — zamiast owalnych krawędzi pojawią się kwadratowe. Wersje Pro będą wyposażone w krawędzi ze stali nierdzewnej, a zwykła w aluminiowe. 

Kiedy premiera Iphone’a 12? 

Jak zapowiada Apple, najpierw ukażą się smartfony w wersji podstawowej, a kilka tygodni później pojawi się wersja rozszerzona. Obstawiamy, że pierwszej premiery będziemy mogli się spodziewać pod koniec października lub na początku listopada. 

Co jeszcze szykuje ten Kalifornijski producent smartfonów? 

Prawdopodobnie oprócz Iphone’ów producent szykuje wprowadzić następcę Apple Watch Series 5, a także tańszą wersję smartwatcha, która miałaby zastąpić Apple Watch Series 3.

Mimo że poprzednia wersja HomePod-a nie stała się wielkim hitem, koncern prawdopodobnie spróbuje wypuścić jego tańszą wersję. HomePod to innowacyjne głośnik firmy z Cupertino, który automatycznie dostosowuje się do pomieszczenia, w jakim się znajduje, aby dźwięk był jak najlepszej jakości. No i oczywiście głośnik wyposażony jest w asystenta głosowego Siri. 

Nowe urządzenie Apple TV z szybszym procesorem i nowym pilotem. Jak pisze bloomberg, producent pracuje również nad podobną funkcją do Find My iPhone, która ułatwiłaby znalezienie tego urządzenia. Przyznajemy, to może być świetna opcja, bo oprócz kluczy do samochodu, telefonu czy słuchawek, pilot jest kolejną rzeczą, której często szukamy. 

Najnowsze premiery zapowiadają się bardzo ciekawie. Najbardziej zainteresowani jesteśmy najnowszym iPhonem i ceną, którą zaproponuje Apple. 

A Wy czego najbardziej nie możecie się doczekać?

Źródło: https://www.bloomberg.com/news/articles/2020-09-01/apple-targets-75-million-5g-iphones-for-fall-product-blitz

Udostępnij
Zobacz także