Konferencje

Jak odświeżyć swój telefon?

fot. funnycase.pl
Szukasz sposobu na odświeżenie swojego urządzenia bez konieczności wysyłania go do serwisu lub kupowania nowego? Szukasz zabezpieczenia dla swojego telefonu, które jednocześnie będzie się fantastycznie prezentować? A może po prostu znudziło ci się stare etui i szukasz nowego, z ciekawym designem? Jeśli chociaż jedna z odpowiedzi na zadane pytania brzmi „tak”, to coś idealnego dla Ciebie!

Po co mi nowe etui?

Podobnie jak kurtki, swetry i marynarki noszone codziennie przez człowieka, tak samo etui na telefon zużywa się z każdym kolejnym dniem korzystania z niego. Za każdym razem, kiedy kładziesz gdzieś telefon, przesuwasz go po jakiejkolwiek powierzchni, wrzucasz do torby lub plecaka, czy po prostu przecierasz ze śladów palców i zanieczyszczeń, naruszasz jego powierzchnię. Takie drobne, z pozoru niewidoczne zadrapania, niewielkie rysy i wycieranie granic urządzenia, w końcu skutkuje wizualnym ubytkiem w materiale, z którego wykonana jest obudowa. A im częściej telefon ci upadnie, a obudowa jest zmuszona każdy taki upadek amortyzować, tym szybciej zniszczenie będzie widoczne, zarówno w opakowaniu gumowym, jak i w plastikowym, czy silikonowym. Case to także element, który dodatkowo jest narażony na wilgoć, kurz, czy promienie słoneczne. Obudowy z tworzywa sztucznego z czasem mogą się przez nie odbarwiać i zmieniać swój kolor na brzydki odcień żółci lub pomarańczy, którego nie można doczyścić zwykłym detergentem. Jeśli nie lubisz patrzeć na znoszony case, czas kupić nowy lub kilka, jeśli lubisz mieć kilka do wyboru i nie nosić codziennie takiego samego na swoim telefonie. Niezależnie od tego, czy Twój telefon ma już kilka lat, czy dopiero został kupiony, zawsze warto stawiać na bezpieczeństwo i chronić go nie tylko obudową, ale także hartowanym szkłem. Szkoda czasu na serwisowanie – zabezpiecz się przed szkodą i wymieniaj case, jak tylko zobaczysz na nim wyraźne pęknięcia!

Gotowy wzór czy własny projekt?

Rozglądając się, na przykład, za etui Samsung S9 lub obudową na iPhone’a, warto zastanowić się, jaki jej kształt najlepiej wpasuje się w Twoje upodobania. Spośród dostępnych są takie, zakrywające jedynie tył i bok telefonu, ale także takie, które otwierają się jak książka lub takie, do których można schować telefon jak do kabury. Im bardziej aktywny tryb życia prowadzisz i im bardziej Twój telefon jest narażony na upuszczenie, tym większą ochronę mu zapewnij. Co więcej, jeśli szukasz sposobu na zaoszczędzenie miejsca, w etui typu flip book często masz przewidziane specjalne miejsce na dokumenty lub kartę płatniczą, jeśli nie korzystasz z opcji płacenia telefonem. Dzięki temu nie musisz nosić ze sobą portfela, wystarczy ci tylko telefon w ręce do działania.
Kiedy już wiesz, jaki kształt case’a najbardziej ci odpowiada, czas na wybranie materiału, z którego zostanie wykonany, a także ewentualnego koloru lub nadruku, który się na nim pojawi. Odwiedź stronę Funnycase.pl i sprawdź szeroką ofertę popularnych i ciekawych wzorów etui lub skorzystaj z możliwości zaprojektowania własnego, od A do Z. Twój telefon to Twoja wizytówka, Twój osobisty asystent i akcesorium, które masz przy sobie każdego dnia. Zadbaj nie tylko o to, żeby dobrze działało, spełniało wszystkie swoje funkcje, ale także o to, żeby prezentowało się adekwatnie do Twojego stylu. Daj się ponieść kreatywności lub sięgnij po sprawdzone, minimalistyczne rozwiązania.

Udostępnij
Zobacz także