Konferencje

Jak szybko i tanio założyć sklep internetowy? Podpowiadamy!

W ostatnich latach obserwujemy wzmożoną migrację sklepów stacjonarnych do sieci. Coraz więcej przedsiębiorców widzi, jak duży potencjał ma sklep internetowy. Ponadto stale rozwijająca się technologia sprawia, że założenie go nie stanowi dziś żadnego problemu. W zasadzie wszystko sprowadza się do wyboru odpowiedniej platformy sprzedażowej, która zapewni nam odpowiedni wygląd strony oraz jej funkcjonalność. Sprawdźmy zatem, jak w łatwy sposób otrzymać gotowy sklep internetowy.

Koszt założenia sklepu internetowego

Na samym początku wiele osób nie wierzy w powodzenie swojego wirtualnego sklepu. Stąd też często ograniczają oni wydatki z nim związane. Jest to jak najbardziej zrozumiałe, jednak w dłuższej perspektywie czasu, takie cięcia mogą faktycznie doprowadzić do upadku firmy. Brak odpowiednich bramek płatniczych, czy skutecznej kampanii reklamowej na pewno nie przyczynią się do naszego sukcesu. Dlatego dobrym rozwiązaniem może być wykupienie oprogramowania w systemie abonamentowym, które pozwoli nam na postawienie sklepu internetowego. System ten nazywa się SaaS i przy stosunkowo niskich opłatach miesięcznych możemy cieszyć się kompletnym wsparciem sprzedażowym. Jednym z takich rozwiązań jest CStore, gdzie w szybki i tani sposób otrzymamy nie tylko gotowy sklep internetowy, ale również integrację z hurtowniami oraz niezbędne wsparcie techniczne. 

Zalety sklepu internetowego w modelu abonamentowym

Jedną z niewątpliwych zalet takiego sklepu jest brak konieczności zatrudniania programistów oraz grafików. Co więcej nie musimy martwić się o wykupienie domeny oraz miejsca na serwerze. Wszystkie te usługi mamy zagwarantowane w wybranym przez nas planie taryfowym. Dzięki temu możemy skupić się tylko i wyłącznie na dopieszczaniu oferty sklepu internetowego, obsłudze zamówień oraz kontakcie z klientem. W celu sprawdzenia, jak kształtują się koszty oraz co dokładnie otrzymujemy wraz z wybranym abonamentem można zajrzeć tutaj www.cstore.pl/gotowy-sklep-internetowy

Dodatkowo warto zwrócić uwagę na możliwość integracji z różnymi hurtowniami oraz platformami sprzedażowymi typy Allegro lub Amazon. Dzięki temu mamy możliwość na dotarcie do dużo większej liczby potencjalnych nabywców naszych towarów. Ponadto podpięcie popularnych systemów płatniczych oraz usług dostawczych znacząco zwiększa konkurencyjność naszego sklepu. Oczywiście na uwagę zasługuje również dopasowanie naszej strony do różnych urządzeń mobilnych, co przekłada się na lepsze doświadczenia użytkownika podczas przeglądania oferty, a co za tym idzie na wyższą sprzedaż.  

Podsumowując wybierając dedykowane oprogramowanie sklepowe możemy uruchomić gotowy sklep internetowy w bardzo krótkim czasie. Dodatkowo dzięki uruchomieniu go w systemie SaaS oszczędzamy dużą ilość pieniędzy, które musielibyśmy wydać na kilku specjalistów. Zyskujemy przyjazną dla użytkownika stronę, wspieraną najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi. Co więcej możemy sprzedawać poprzez kilka kanałów dystrybucji, zwiększając w ten sposób liczbę klientów. 

Udostępnij
Zobacz także