Konferencje

JDD 2018 – największe spotkanie społeczności Javovej w Polsce za nami


Tej jesieni w Krakowie spotkało się ponad 950 zaJAVionych Javą programistów! Wspólnie zgłębialiśmy najświeższe tematy z zakresu programowania oraz prowadziliśmy merytoryczne dyskusje. Ta edycja JDD wyróżniła się networkingiem na najwyższym poziomie, efektywnym budowaniem społeczności i niepowtarzalną atmosferą.
Co sprawia, że konferencja JDD z roku na rok staje się coraz bardziej popularna? To zasługa społeczności, którą zrzesza event. JDD to fanatycy Javy, eksperci, stale głodni wiedzy programiści i zadający niebanalne pytania prelegenci. To dzięki nim na konferencji pojawiają się tematy, których próżno szukać gdziekolwiek indziej. JDD to nieustające dyskusje, wymiana praktycznych rozwiązań i przede wszystkim zaangażowanie – lokalne społeczności i aktywni uczestnicy sprawiają, że konferencja tętni życiem. Klimat JDD stał się ekstremalnie przyjacielski – czujemy się jak jedna, wielka rodzina!

Liczby robią wrażenie

Dla zwolenników twardych faktów mamy trochę liczb! Oto, jak prezentuje się JDD 2018 w statystykach:

  • 950 Uczestników
  • 57 Prelegentów
  • 53 Wykłady z zakresu programowania Java
  • 22 Partnerów
  • 26 Patronatów medialnych
  • 14 Społeczności

Wybraliście nowego JUGmajstra

Serdeczne gratulacje dla Michała Gryko, który zwyciężył w tegorocznym konkursie JUGmajster! „Docker internals” – tym tematem Michał zabłysnął i przeprowadził go w taki sposób, że uczestnicy JDD dawali mu najwyższe noty. Nie sposób pominąć informacji, że konkurencja podczas konkursu JUGmajster 2018 była bardzo wysoka, a walka naprawdę zacięta.

Odliczamy do JDD 2019

Do kolejnej edycji JDD jeszcze rok – a może – już tylko rok? Organizatorzy już dziś rozpoczynają przygotowania do JDD 2019, by najlepsza konferencja Java w Polsce rozwijała się – dla Was!
Jeszcze więcej fanatyków Java, morze cenionych ekspertów, ogromne pokłady praktycznej wiedzy, dyskusja, merytoryka, praktyka, networking, budowanie społeczności i niezapomniany klimat – wszystko to w jednym miejscu – oto JDD 2019!
Oficjalne odliczanie do JDD 2019 czas zacząć!
 

Udostępnij
Zobacz także