Konferencje
Mobile Trends

Już 5 i 6 czerwca w Warszawie kolejna edycja konferencji MCE!

Jak projektować chatboty? Czy design otwiera czy zamyka świat użytkowników? Jaka jest przyszłość programowania cross-platform, budowania interakcji i tworzenia produktów cyfrowych? Już 5 i 6 czerwca w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbędzie się piąta edycja MCE pod hasłem #redefiningtech, podczas której odpowiedzi na te i inne pytania będą szukać czołowi przedstawiciele świata technologii.
Konferencja MCE już od 5 lat łączy twórców produktów cyfrowych—projektantów UX/UI, programistów, menedżerów i entuzjastów technologii. Prezentacje, sesje tematyczne, panele dyskusyjne, interaktywne warsztaty, zabawa networkingowa i after party. Wśród tematów: Internet Rzeczy, sztuczna inteligencja, projektowanie doświadczeń użytkowników w kontekście Blockchain, programowanie cross-platform i wiele innych.
Na scenie wystąpią przedstawiciele wiodących firm technologicznych, między innymi: Tom Greever, autor bestsellerowej książki Articulating Design Decisions, Mike Alger, VR designer (Google), Fernando Cejas (IBM), Jasson Schrock (BCG Digital Ventures), Pierre Yves Ricau (Square Inc.).
Jak co roku, konferencja MCE dzieli się na 2 ścieżki: dla projektantów UX/UI i dla inżynierów. Prelekcje dzielą się na wykłady, workouty (warsztaty z ćwiczeniami praktycznymi) oraz sesje tematyczne z gośćmi.

Już piąty raz MCE przyciąga do Warszawy twórców technologii z całego świata. Mamy gości z USA, Europy, Azji. Naszą konferencję wyróżnia połączenie projektantów z programistami, którzy na co dzień pracują razem, ale zazwyczaj pojawiają się na innych konferencjach. MCE to świetna okazja do nauki i networkingu. – Grzegorz Kapusta, Polidea CEO

Przed nami dwa dni inspirujących prelekcji, spotkań i networkingu.  Więcej informacji na 2018.mceconf.comSpecjalny kod z 10% zniżki dla czytelników Mobile Trends:  MCE_2018_MOBILETRENDS
Konferencja MCE 2018 #redefiningtech
Warszawa, 5-6 czerwca, 2018, Kinoteka, Pałac Kultury i Nauki

Udostępnij
Mobile Trends
Zobacz także