Konferencje

Kampanie w serwisie LinkedIn by Sales Robots

LinkedIn to bardzo potężna strona internetowa, na której można spotkać najbardziej wpływowych decydentów i specjalistów w swoich branżach. To także świetne miejsce do pozyskiwania leadów za pomocą działań takich jak marketing automation. LinkedIn to darmowa strona internetowa, powinieneś więc też tam być, ponieważ to dobra okazja dla Ciebie, aby zdobyć cenne kontakty.

Oczywiście działania na LinkedIn wymagają dużego nakładu pracy, jeśli chcesz samemu wykonywać wszystkie procesy. Możesz jednak zwrócić się do profesjonalnej agencji, która na co dzień zajmuje się generowaniem leadów. W dzisiejszym artykule opowiemy Ci więcej o tym, jak Sales Robots może pomóc jeszcze lepiej działać Twojej firmie.

Agencja Sales Robots AMG – poznaj firmę

Agencja Sales Robots to zespół polskich ekspertów z dużym doświadczeniem w obszarach sprzedaży, komunikacji i tworzenia oprogramowania. Połączenie tych obszarów umożliwiło stworzenie wyspecjalizowanej organizacji wspierającej firmy w tworzeniu kampanii komunikacyjnych na LinkedIn.

Dzięki działaniom Agencji Sales Robots możesz nie tylko przyspieszyć procesy wykonywane na LinkedIn, ale również zwiększyć ich skuteczność i przede wszystkim zautomatyzować je. Nasze autorskie rozwiązania mogą w pełni obejmować zarówno budowanie Twojej sieci kontaktów , jak i działania mające na celu pozyskiwanie wartościowych leadów. Marketing automation staje się coraz bardziej popularny, nieużywanie go to duży błąd. Nie ma sensu, aby wszystkie czynności wykonywać ręcznie, całą tę pracę mogą wykonać roboty.

Znamy się nie tylko na automatyzacji, ale również na LinkedIn. Możemy powiedzieć , że ta strona nie ma dla nas tajemnic. Chętnie dzielimy się wiedzą na naszej stronie www, abyś zawsze miał aktualne informacje nie tylko dotyczące działń na LinkedIn, ale również w szeroko pojętej sferze marketingu.

Opinie o Agencji Sales Robots

Klientami agencji Sales Robots są znane małe i duże firmy , które chcą uzupełnić swoją komunikację o działania w obrębie LinkedIn. Wiele firm potwierdza wysoką wydajność robotów sprzedażowych i od lat nieprzerwanie współpracuje z agencją. Wsparcie Robotów Sprzedaży doceniają wszystkie sektory zarówno B2B, jak i B2C

Wiemy, że niektórzy ludzie mogą początkowo być sceptycznie nastawieni do naszych działań. Często słyszysz hasła typu „Ja mogę sam zarządzać profilem, po co komuś za to płacić?” Oczywiście, że możesz. W rzeczywistości możesz zrobić to wszystko sam, ale ma to wartość , której nie możemy kupić ani zdobyć. To czas. Czas , jaki spędzamy na każdej czynności, którą wykonujemy. Musisz zadać sobie pytanie, czy w tym momencie gdzie sam będziesz zarządzać profilem, nie możesz zrobić czegoś, co zaowocuje bezpośrednio na zyski Twojej firmy? Organizacje, które zrozumiały tę relację i posiadają Roboty są nie tylko bardzo zadowolone ze współpracy, ale także zyskały znacznie więcej czasu, który chętnie wykorzystują na dalszy rozwój firmy. Jednocześnie mają pewność , że działania LinkedIn prowadzą specjaliści , którzy w tym, co robią specjalizują się latami. Pozytywne opinie o Agencji Sales Robots wynikają również z tego, że klienci są na bieżąco informowani o zmianach i ukrytych możliwościach LinkedIn. Dzięki temu mają oni pewność, że prowadzone działania zawsze będą optymalne pod względem efektywności.

Agencja Sales Robots – w jaki sposób działa?

Agencja wspiera firmy na dwóch poziomach: optymalizacji procesów automatyzacji, dzięki czemu oszczędzają do 90% czasu spędzonego na portalu oraz doradztwa strategicznego i komunikacyjnego. Połączenie autorskich, inteligentnych narzędzi i doświadczonego wsparcia zarządzania pomaga wyprzedzać konkurencję i zdobywać przewagę rynkową.

Skupiamy się na działaniach przynoszących duże korzyści firmom, takich jak:

• Zwiększ zasięg — nasze ekskluzywne metody pozwalają na 3 razy efektywniejsze zasięgi, ale co najważniejsze, nawet do 15 razy szybciej. Jesteśmy w stanie osiągnąć takie wyniki, ponieważ posiadamy unikalne dane na LinkedIn i efektywnie je wykorzystujemy, a przede wszystkim skutecznie w praktyce.

• Automatyzacja procesu wysyłania wiadomości — jest to najskuteczniejsza metoda nie tylko do komunikacji z drugim użytkownikiem, ale przede wszystkim do generowania leadów. W takiej wiadomości możesz przekazać co tylko potrzebujesz. Zachęć do przeczytania nowego artykułu, podziel się ciekawymi rzeczami lub zaproś do obejrzenia Twojego produktu.

• Tańsze generowanie leadów – dzięki precyzyjnemu targetowaniu i niewielkiej konkurencji, LinkedIn może wygenerować pojedynczy lead sprzedażowy 30 razy taniej niż Google czy Facebook.

Generowanie leadów na serwisie LinkedIn

LinkedIn jest wdzięcznym środowiskiem generowania leadów , zwłaszcza B2B i Premium B2C. Firmy pozyskują kontakty znacznie sprawniej, więcej i taniej niż przez tradycyjne kanały cold call, direct mail, Facebook i Google Ads.

Najskuteczniejszymi działaniami na portalu są ogromne możliwości prywatnych profili pracowników, dzięki którym pozyskiwanie nowych kontaktów staje się bardzo dynamiczne, co pozwala na efektywną komunikację z nimi i generowaniem leadów.

Jak wygląda cennik usług Agencji Sales Robots

Agencja Sales Robots przygotowała szereg atrakcyjnych ofert i rabatów dla stałych klientów. W ramach oferty firmy korzystają z doświadczonego konsultanta oraz dostępu do łatwego w obsłudze CRM. Dostarcza wielu danych o potencjalnych klientach, pozwala uruchomić zautomatyzowane inteligentne kampanie komunikacyjne w kilku prostych krokach. Koszty realizacji kampanii są zbliżone do niskobudżetowych kampanii na Facebooku i Google, oferując znacznie więcej, a skumulowany zasięg pozostaje na stałe firmie nawet po zakończeniu kampanii.

Pamiętaj, że po zdobyciu leada będzie on Twoim klientem przez wiele lat. Dzięki temu, że LinkedIn daje Ci dostęp do decydentów, skracasz cały proces sprzedaży. Wszystko dzieje się szybciej i wydajniej.

Praca w Sales Robots

Coraz więcej firm korzysta z usług Agencji Sales Robots, a ta stale poszerza swój zespół. Znajdują tam zatrudnienie specjaliści od komunikacji i marketingu, obsługi klienta oraz programiści. Firma rozwija się poza Polską, więc kandydaci biegle posługujący się językiem angielskim są mile widziani, a większość pracowników pracuje zdalnie. To właśnie połączenie dużej ilości utalentowanych pracowników sprawia, że Agencja Sales Robots rozwija się w tak szybkim tempie, a skuteczność jej działań potwierdzają już firmy nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie.

Podsumowując, jeśli jesteś jeszcze nieobecny na LinkedIn warto założyć tam od razu konto, aby skorzystać z tej usługi w celu pozyskania nowych klientów dla biznesu. Ponieważ na portalu nie ma takiej konkurencji, jak na innych serwisach, Twoje działania od samego początku są bardziej efektywne. Jeśli chcesz, aby Twoje działania były nie tylko szybkie, ale także zautomatyzowane, warto zapoznać się z ofertą, jaką ma dla Ciebie agencja Sales Robots. Dzięki jej pomocy nie tylko pozyskasz potencjalnych klientów, ale przede wszystkim zaoszczędzisz czas, który poświęcisz na obsługę nowych klientów.

Pamiętaj, że nowi użytkownicy odwiedzają LinkedIn codziennie, , więc im szybciej utworzysz na tym serwisie swoje konto, tym lepiej. Obecnie, w dobie tak wielu różnych mediów, przebywanie na nich wszystkich jest trudne, ale często potrzebne. Pomóż sobie nie tylko zaoszczędzić czas, ale także rozwinąć swój biznes i już dziś zacznij korzystać z usług agencji Sales Robots. Zautomatyzuj czynności, spraw, by były wydajne i poświęć czas na to, co tylko chcesz.

Udostępnij
Zobacz także