Konferencje

Kariera IT – spotkanie dla specjalistów. Patronat MobileTrends.pl

Przez kolejne 2 soboty, 11. oraz 18. października, inżynierzy i specjaliści IT z Małopolski i Mazowsza mogą zacierać ręce. Najpierw w Krakowie, a tydzień później w Warszawie odbędą się Targi Pracy Kariera IT i Kariera Inżyniera, połączone z konferencjami i warsztatami tematycznymi. Chwyć dwie sroki za ogon – znajdź świetnego pracodawcę i zdobądź cenną wiedzę. Za darmo!
Kariera IT oraz Kariera Inżyniera są to wydarzenia, które przy każdej edycji odbijają się szerokim echem w branży. Tym razem zapraszamy Państwa na kolejną edycję Targów. W sobotę, 11 października już od godz. 9:00 warto będzie odwiedzić Hotel Galaxy w Krakowie. Czy EntityFramework wciąż jest w cieniu takich ormów, jak np. Nhibernate? Dodatkowo dowiedzą się Państwo, m.in. o Lunie i Bitcoin. Takie i wiele innych tematów będzie poruszanych podczas Targów Kariera IT. Dla inżynierów również zaplanowane są nie lada gratki: robotyka, avioniczne systemy sterowania i przesyłu danych, czy druk 3D.
Zaraz po krakowskiej edycji, tydzień później, 18. października zapraszamy Państwa do Warszawy. Tam dowiedzą się Państwo, m.in. o nowościach w tworzeniu aplikacji na system Windows Phone 8.1 oraz o Oculus Rift – czyli jak tworzyć i dostarczać rozwiązania na gogle. Na miejscu będą na Państwa czekać również przedstawiciele wielu firm z branży. Będą mogli Państwo zostawić u nich swoje CV, dowiedzieć się, jakie są ich oczekiwania wobec aplikantów i pracowników, a przy okazji nawiązać cenne kontakty biznesowe.
Zapewniamy, że na Karierze It i Karierze Inżyniera nie będą się Państwo nudzić – zapewniamy atrakcje, takie jak: pokaz drukarek 3D, starcie z robotem w grze interaktywnej oraz losowanie nagród: bilety do teatru, vouchery do restauracji, paintball, książki, gokarty, szkolenia online i wiele innych.
Zarejestruj się, potwierdzając swoje uczestnictwo w targach na stronie www.careercon.pl. Udział w Targach jest bezpłatny!
Wybierz miasto najbliżej Ciebie i przyjdź na Karierę IT, a na pewno nie pożałujesz. W nadchodzących miesiącach spotykamy się aż cztery razy:

  • 11.10 Kraków
  • 18.10 Warszawa
  • 15.11 Wrocław
  • 29.11 Poznań

Patronat medialny nad wydarzeniem objął serwis MobileTrends.pl

Udostępnij
Zobacz także