Konferencje

Klawiatura SwiftKey od dziś dostępna za darmo!

SwiftKey to aplikacja na Androida, która należy do jednej z najstarszych, a równocześnie najpopularniejszych aplikacji w sklepie Google Store. Pozwala ona na pisanie wiadomości bez konieczności odrywania palca od ekranu telefonu – wystarczy po nim jedynie przesuwać. Do tej pory aplikacja była płatna – od dziś jednak będzie dostępna całkowicie za darmo, już na zawsze.
SwiftKey to rozwiązanie bardzo lubiane przez użytkowników. Apple jesienią planuje wzbogacić swój system operacyjny iOS8 o tą funkcjonalność, a np. w niektórych modelach telefonów LG klawiatura ta preinstalowana. Dzięki klawiaturze możemy pisać wiadomości zdecydowanie łatwiej i szybciej. Nie tylko nie wymaga ona odrywania palca od ekranu, ale także podpowiada nam słowa wiadomości i dokonuje za nas autokorekty.
SwiftKey został dzisiaj zaktualizowany do nowej wersji i wraz z tą aktualizacją, zniknęła jego cena. Od teraz aplikacja jest dostępna całkowicie za darmo. Ponadto, wierni użytkownicy aplikacji, którzy już wcześniej za nią zapłacili, uzyskają za darmo specjalny pakiet 10 skórek, o wartości $5. Nowa aktualizacja niesie ze sobą również 800 nowych emotikon, pojawiły się również nowe skórki.
Aplikację możecie pobrać w sklepie Google Store.
Źródło:
http://www.engadget.com/2014/06/11/swiftkey-android-keyboard-free/

Udostępnij
Zobacz także