Konferencje

Komu zlecić stworzenie nowoczesnej strony internetowej?

Chcesz zlecić komuś stworzenie strony internetowej, ale boisz się, że wybrana przez Ciebie firma nie spełni Twoich oczekiwań? Dowiedz się, na co zwracać uwagę podczas wyboru osób, które zbudują Twoją stronę bądź sklep internetowy.

Korzystając z Internetu, trafiasz na różne witryny. Zarówno te czytelne, jak i zupełnie nieprzyjazne użytkownikowi. Z pewnością niejednokrotnie miałeś do czynienia ze sklepem internetowym, którego obsługa jest kompletnie nieintuicyjna. Komu zlecić postawienie przejrzystej i nowoczesnej strony internetowej?

Jakiej strony internetowej potrzebujesz?

Zanim przejdziesz do poszukiwania wykonawcy, jasno określ swoje potrzeby. Oceń odwiedzane przez siebie strony pod kątem wygody nawigowania, określ, czego chcesz w swojej witrynie, a co z pewnością Ci nie odpowiada. Nie musisz dokonywać wnikliwej analizy swoich potrzeb – tym zajmą się profesjonaliści na podstawie Twoich inspiracji, branży, w której pracujesz i rozmowy z Tobą.

Wybierz kompleksową usługę

Po wstępnym wyszukaniu odpowiadających Ci wykonawców, zobacz, jak wyglądają ich własne strony internetowe i przejrzyj udostępniane przez nich dotychczasowe realizacje dla klientów.

Zwróć również uwagę na usługi oferowane przez firmę: stawiając sklep internetowy, możesz oczywiście ograniczyć się we współpracy do osoby specjalizującej się na przykład wyłącznie w WooCommerce, jednak dużo lepszym wyborem będzie postawienie na ściśle współpracujące ze sobą grono specjalistów: programistów, grafików czy marketerów, którzy zajmą się Twoją stroną od A do Z. Pozwoli to oszczędzić czas i wykluczyć wpadki i nieścisłości komunikacyjne między Tobą różnymi wybranymi przez Ciebie wykonawcami.

O Internecie na żywo

Załóżmy, że mieszkasz i pracujesz w stolicy. Dla swoich usług chcesz postawić dwie nowoczesne strony internetowe. Warszawa jest ogromnym rynkiem, co warto wykorzystać, zamiast wybierać firmę z Gdańska czy Świebodzina. Dlaczego, skoro mówimy o ściśle wirtualnym produkcie i można wszystko omówić przez Internet?

Wiesz pewnie, że po piątym mailu z ustaleniami między Tobą a klientem, gdy oczekiwania wciąż są niejasne, ogromną wartością byłaby możliwość porozmawiania z zainteresowanym twarzą w twarz. Specjaliści nie boją się kontaktu na żywo – na spotkaniu przy dobrej kawie dużo szybciej ustalicie szczegóły współpracy bez niedomówień. Wyobraź sobie, że to właśnie na takim spotkaniu możesz dokładnie rozrysować na kartce, jak ma wyglądać Twoja strona, a programiści czy graficy od razu odpowiedzą na Twoje oczekiwania, wyjaśniając, co jest możliwe do zrobienia, a co proponują rozwiązać inaczej. Spotkania na żywo są nieocenione przy ustalaniu konkretów, gdy nie chcemy czekać na odpowiedź przez pół dnia lub dłużej.

Wybierz więc firmę, która nie tylko postawi Twoją stronę, ale również zaoferuje usługi copywriterskie, SEO czy reklamowe, a także graficzne – a do tego ustalenia między Wami będą mogły przebiegać w przyjaznej atmosferze i bazować na konkretach.

Udostępnij
Zobacz także