Konferencje
Mobile Trends

Meetup dev.js Warszawa #15 już za tydzień!

Już 14 czerwca 2023 godzinie 18.00 wspólnie z INNERGO zapraszamy na dev.js Warszawa #15, przy al. Niepodległości 211 w Warszawie do BOLEK PUB & RESTAURANT. Wydarzenie zrzesza pasjonatów JavaScript, Front-end, Angular, React, Vue.js, Node.js oraz UX. 

Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne, wejście za okazaniem biletu, który można pobrać przez Evenea: https://app.evenea.pl/event/devjswarszawa15/ 

PRZEBIEG WYDARZENIA

17:30 – 18:00 Rejestracja uczestników, sprawdzenie biletów, wjazd windą do sali eventowej

18:00 – 18:15 Otwarcie wydarzenia i przywitanie uczestników

18:15 – 19:00 Prezentacja nr 1: Podstawy obsługi AI, ChatGPT, OpenAI z punktu widzenia developera i implementacja w JavaScript – Jakub Król

19:00 – 19:05 Przerwa

19:05 – 19:50 Prezentacja nr 2: Progressive Web Apps (PWA) w roku 2023: Co się zmieniło? – Michał Szklarski

19:50 – 19:55 Przerwa

19:55 – 20:25 Prezentacja nr 3: Bezpieczeństwo danych w systemie macOS – to podstawa i komfort Twojej pracy- Grzegorz Mamorski

20:25 Networking przy piwie i pizzy

3 MERYTORYCZNE PREZENTACJE

Podstawy obsługi AI, ChatGPT, OpenAI z punktu widzenia developera i implementacja w JavaScript – Jakub Król. 

ChatGPT jaki jest – każdy widzi. To jedno z narzędzi wykorzystujących AI, które przebojem pojawiło się na salonach i na ustach wszystkich – od dziennikarzy po specjalistów. Raz działa lepiej, raz gorzej, czasem zabawnie lub przerażająco. Co jednak gdyby wykorzystać potęgę AI we własnych aplikacjach? Przyjrzymy się rozwiązaniu stojącym pod spodem ChatGPT, a więc OpenAI oraz jego modelom językowym. Omówimy sposób rozliczeń, a przede wszystkim w jaki sposób można prosto wykorzystać potęgę „rozmowy z AI” w naszym programie JavaScriptowym i TypeScriptowym. Jak zwykle postaram się przekazać kilka pro tipów – nieoficjalnych ciekawostek, jak wycisnąć jak najwięcej przy korzystaniu z OpenAI. Bo ze sztuczną inteligencją trzeba umieć rozmawiać.

Progressive Web Apps (PWA) w roku 2023: Co się zmieniło? – Michał Szklarski.

Progressive Web Apps (PWA) w roku 2023: Co się zmieniło? Michał Szklarski Abstrakt prezentacji W mojej prezentacji przedstawię najnowsze trendy i technologie dotyczące Progressive Web Apps. Przeprowadzę analizę, jak PWA zmieniły przeglądanie internetu, a także co się zmieni w przyszłości. Omówię również, jak nowe standardy przeglądarek wpłyną na rozwój i ulepszanie PWA, a także jakie korzyści niosą ze sobą dla użytkowników i deweloperów.

Bezpieczeństwo danych w systemie macOS – to podstawa i komfort Twojej pracy – Grzegorz Mamorski. 

W dzisiejszych czasach każdy z nas narażony jest na kradzież danych, zarówno tych prywatnych jak i służbowych. Urządzenia, na których pracujemy powinny być z założenia bezpieczne – i właśnie takie rozwiązanie gwarantuje Apple.

KOGO USŁYSZYMY? 

  1. Jakub Król – Programista z pasji i profesji. Zdobywca licznych ogólnopolskich i międzynarodowych nagród związanych z branżą. Aktualnie Head of JavaScript Backend w ESCOLA SA oraz autor MegaK.pl
  1. Grzegorz Mamorski – Business Development Manager w INNERGO. Zajmuję się dopasowywaniem rozwiązań Apple do potrzeb klienta biznesowego – sprzętu oraz usług dedykowanych dla firm. Prywatnie miłośnik motoryzacji i posiadacz zabytkowych pojazdów.
  1. Michał Szklarski – Architekt aplikacji, ewangelizator PWA i konsultant ds. rozwiązań cyfrowych. Karierę zawodową rozpoczynał w sektorze cyberbezpieczeństwa, następnie przeszedł przez fazę startupową, by wreszcie trafić do e-point, gdzie realizuje się jako projektant rozwiązań e-commerce. Od zawsze zafascynowany nowościami w zakresie www i mobile oraz najnowszymi technologiami, takimi jak PWA, AMP, Google Pay API, połączonymi z doskonałym User Experience.

Sponsorem wydarzenia jest firma INNERGO. 

WAŻNE INFORMACJE

  1. Prosimy aby na wydarzenie rejestrowały się jedynie osoby, które są pewne, że będą mogły wziąć udział.
  2. Sprawdzenie biletów odbywa się na dole w budynku przy al. Niepodległości 211 w godzinach 17:30 – 18:00. Po sprawdzeniu biletu należy postępować zgodnie z wskazaniami Organizatora lub administratora budynku.
  3. Po godzinie 18:00 nie będzie możliwości dołączenia do wydarzenia. Prosimy o punktualność.
  4. Przebywając na obiekcie prosimy o stosowanie się do instrukcji administratora budynku oraz pracowników. 
Udostępnij
Mobile Trends
Zobacz także