Konferencje

Mini drukarka do telefonu

Przenośna drukarka do telefonu to bardzo dobre rozwiązanie dla osób, którym zależy na wywoływaniu wysokiej jakości zdjęć w każdych warunkach. Można ją zabrać ze sobą w podróż poślubną, na wesele lub dowolną uroczystość rodzinną – aby uwiecznić najpiękniejsze momenty. W dzisiejszym wpisie przedstawimy najważniejsze informacje o drukarce umożliwiającej wywoływanie zdjęć z telefonu. Miłej lektury!

Drukarka do zdjęć z telefonu – jaką wybrać?

Korzystnym rozwiązaniem pod kątem jakości wykonania oraz funkcjonalności jest drukarka Instax Mini Link 2. Dlaczego? Ponieważ wzbudza kreatywność, pozwalając kreować wspaniałe momenty z Twoją rodziną i przyjaciółmi. Wszystko to dzięki bezproblemowej łączności bezprzewodowej ze smartfonem i aplikacją mini Link.

Photo printer Mini Link 2 – zalety

Photo printer Mini Link 2 wyróżnia się licznymi zaletami, m.in.:

  • szybkie tempo zabawy w postaci funkcji instax AIR (czyli trybu rysowania rzeczywistości rozszerzonej);
  • praktyczna funkcja Test Dopasowania uwielbiana przez internautów;
  • użyteczna aplikacja do Mini Link 2 dostępna zarówno w App Store, jak i Google Play.

Urządzenie Mini Link 2 pozwala wydrukować swoje ruchy (dzięki integracji ze światem instax AIR), a co za tym idzie – dać „upust” kreatywności za pomocą smartfona. Wystarczy wybrać rodzaj pędzla (np. bąbelki, płatki, neony czy też farba w sprayu), a następnie rysować elementy, którymi będziesz mógł upiększyć dowolne zdjęcie.

Dlaczego warto drukować bezpośrednio z telefonu?

Bezpośredni wydruk z telefonu pozwala podążać za nurtem nieustannie rozwijających się technologii. Dzięki niewielkiej i lekkiej obudowie w drukarkach Instax oraz szerokiej gamie kolorystycznej (np. Soft Pink, Clay White lub Space Blue), urządzenia te muszą się podobać. Jeśli dodamy do tego świecący pasek LED wokół przycisku instax informujący o najważniejszych informacjach (np. statusie i trybie aplikacji mobilnej) oraz przycisk funkcji na górnej ściance umożliwiający rysowanie w rzeczywistości rozszerzonej, rozwiązania te są istnym „strzałem w dziesiątkę”.

Drukarka Instax Mini Link 2 umożliwia drukowanie przez dedykowaną aplikację

Dzięki funkcjonalnościom mini drukarek do telefonów zaznaczysz swój indywidualny styl. Wystarczy, że narysujesz coś, a następnie sfotografujesz rysunek – wówczas z poziomu aplikacji będziesz mógł weryfikować, jak apka automatycznie wycina Twój szkic.

Warto również wspomnieć, iż za pomocą drukarki Instax Mini Link 2 mamy możliwość wydruku zdjęcia w kilkanaście sekund. Samo wysłanie zdjęcia trwa ok. 90 sekund – czyli bardzo niewiele, porównując inne rozwiązania tego typu.

W zależności od własnych preferencji możesz zdecydować się nie tylko na Instax Mini Link 2, ale także na mini LiPlay, mini Evo, link WIDE lub SHARE SP-3. Decyzja należy do Ciebie. Swoją kreatywność możesz przedstawić na wiele sposobów. Drukarki Instax są jednym z nich.

Warto wiedzieć!

Drukarka Mini Link 2 to pierwsza drukarka do smartfonów łącząca świat rzeczywisty z wirtualnym w tak prosty i bezproblemowy sposób.

Udostępnij
Zobacz także