Konferencje

Mobile Day podczas #e-biznes festiwal w Krakowie

Jeżeli dopadła Was jesienna chandra to definitywnie czas ją przerwać! #e-biznes festiwal wraca do Krakowa i zaprasza na III edycję projektu. Interesujesz się nowymi technologiami? Branża mediów internetowych nie jest Ci obca? Prowadzisz swój biznes w Internecie? To wydarzenie jest właśnie dla Ciebie!
Od 13 do 15 listopada Kraków ponownie stanie się stolicą polskiego e-biznesu. W trakcie trzech dni festiwalu nasi eksperci poruszą różnorodne zagadnienia związane z prowadzeniem biznesu w sieci. 13 listopada, w trakcie mobile day, przyjrzymy się bliżej technologiom mobilnym, ich rozwojowi oraz zastosowaniu w biznesie i życiu codziennym. Przyjrzymy się także prawnym aspektom związanym z działalnością w IT.  Kolejnego dnia (14 listopada | marketing day) porozmawiamy o projektowaniu i wdrażaniu kampanii e-marketingowych w mediach społecznościowych, analizie skuteczności działań i mierzeniu konwersji, a także zastosowaniu narzędzi e-marketingowych w biznesie i projektach startup. Festiwal zakończy 15 listopada business day. Będzie inspirująco!
W tym roku festiwal odbędzie się na terenie Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie (al. Mickiewicza 30, Kraków) w pawilonie B-1. Udział w konferencji jest bezpłatny, wymagana jest jedynie wcześniejsza rejestracja na stronie internetowej.
Partnerem strategicznym wydarzenia jest Województwo Małopolskie.  Serwis MobileTrends.pl objął patronat nad wydarzeniem.
Zainteresowanych projektem zapraszamy na oficjalną stronę WWW wydarzenia: http://krakow.efestiwal.net/ oraz na nasz profil na Facebooku. Jak co roku gwarantujemy dużo inspiracji i niesamowitą atmosferę!

Udostępnij
Zobacz także