Konferencje

Mobile Trends Conference 2017 – dla tych, którzy chcą wiedzieć wszystko o mobilnych trendach

Trzy dni prelekcji wygłaszanych przez najlepszych prelegentów z całej Polski, zagadnienia z obszaru marketingu, oprogramowania, projektowania i zarządzania zespołami w branży mobile, a całość scalona tematem mobilnych trendów. To wszystko czeka na tych, którzy w marcu odwiedzą Kraków podczas Mobile Trends Conference 2017!

Nie możemy sobie pozwolić na stanie w miejscu

W dniach 8-10 marca 2017 r. w ramach Mobile Trends Conference spotkamy się po raz szósty, aby spędzić trzy inspirujące i pasjonujące dni, poświęcone w pełni tematom związanym z branżą mobile oraz nowymi technologiami.
Lata doświadczeń nauczyły nas, aby zachowywać trafione rozwiązania, ale równocześnie, że musimy iść z duchem czasu. Branża mobile w Polsce rozkwitnęła już na dobre, dlatego na pierwszym miejscu niezmiennie stawiamy na trendy w branży i merytoryczną, praktyczną wiedzę. Jednak świat nie stoi w miejscu, a razem z nim zmieniają się mobilne technologie. Dlatego też w tym roku podczas konferencji poruszymy cały wachlarz zagadnień powiązanych z branżą mobile, między innymi będziemy mówić o tematach takich jak mobile marketing, m-commerce, big data, soft development, design, cooperation, future technologies, gaming i apps. Nie zabraknie omówienia najnowszych trendów i nowinek, a także prognoz na przyszłość.

Miejsce dla tych, którzy cenią rozwój i udany networking

mtc2017_4MTC2017 to miejsce spotkania, zbierania inspiracji, zdobywania cennej wiedzy i kontaktów dla wszystkich, którzy doceniają wartość rozwiązań  mobilnych: managerów i kierowników działów, marketingowców i marketerów, specjalistów do spraw reklamy, promocji i marketingu, developerów, grafików, biznesmanów, właścicieli małych i dużych firm oraz oczywiście pasjonatów branży.
Uczestnicy co roku chwalą sobie networking w świetnej atmosferze oraz wychodzą z konferencji z kieszeniami wypełnionymi cennymi wizytówkami. MTC2017 to szansa na nawiązanie współpracy z najlepszymi z najlepszych na rynku branży mobile, IT i nowych technologii.

Czas na zmiany!

Co nowego czeka tych, którzy odwiedzą MTC po raz kolejny? Zmieniamy miejsce: tym razem gościć będziemy w sercu Krakowa, w historycznym kinie Kijów.Centrum, oddalonym o 10 minut spacerem od Rynku Głównego. Konferencja będzie trwała trzy dni, jednak bez podziału na dni tematyczne. Dlaczego? W tym roku zdecydowaliśmy skupić się na interdyscyplinarności i kooperacji, które są kluczem do sukcesu nowoczesnych firm. Dlatego właśnie chcemy łączyć, a nie dzielić przedstawicieli różnorodnych gałęzi branży mobile. Wierzymy, że wspólne czerpanie wiedzy i inspiracji pozwoli ułatwić późniejszą ich realizację w praktyce. W związku z tym każdy dzień konferencji będzie obfitował w wartościowe prelekcje wygłaszane przez najlepszych, znanych prelegentów z całej Polski, przeplatając różnorodne zagadnienia.
Niezmienne pozostają jednak te same, aspekty, jak co roku: blisko tysiąc uczestników w ciągu trzech dni konferencji, mnóstwo cennej wiedzy, inspiracji i kontaktów, dla wszystkich, którzy doceniają wartość mobilnych technologii!

Kogo usłyszymy na MTC2017?

mtc2017_3Dbając o jak najwyższy poziom prelekcji, już teraz znamy pierwsze nazwiska tegorocznych prelegentów. Znajdą się wśród nich m.in.: Rahim Blak, Maciej Budzich, Monika Czaplicka, Natalia Hatalska, Artur Kurasiński, Monika Mikowska, Paweł Sala, Roman Łoziński czy Paweł Tkaczyk. Inspiracja i praktyczna wiedza wyniesiona z prelekcji gwarantowana!
Jeśli chcesz dołączyć do grona inspirujących mówców, ekspertów w swoim fachu, wypełnij zgłoszenie na stronie https://2017.mobiletrends.pl/prelegenci. Masz czas do 23 grudnia 2016 r.

Nagrody dla najlepszych rozwiązań mobilnych 2016 roku

mtc2017_5Rozwiązania mobilne odgrywają coraz większą rolę zarówno w biznesie, jak i w życiu prywatnym. Dlatego właśnie one, jak żadne inne, zasługują na odpowiednie wyróżnienie. 8 marca 2017 roku po raz szósty wręczymy również prestiżowe nagrody Mobile Trends Awards dla najlepszych projektów i rozwiązań mobilnych zrealizowanych w 2016 roku. Dotychczasowymi laureatami nagród MTA zostali m.in.: TVN, Knorr, Unilever Polska, Red Bull Polska, Ministerstwo Środowiska, Miasto Kraków, Bank PeKaO czy Grupa Onet.pl.
Zgłoszenia projektów do Mobile Trends Awards przyjmowane są w terminie od 21 listopada od 31 grudnia za pomocą formularza na stronie https://2017.mobiletrends.pl/gala.
Jeśli zależy Wam na wymianie doświadczeń i networkingu w świetnej atmosferze oraz wiedzy na temat obecnych i nadchodzących trendów w branży, kupcie bilet już dziś! Tylko do 28 listopada bilet na wszystkie trzy dni konferencji dostępny jest w cenie 600 zł. 
Więcej informacji na http://2017.mobiletrends.pl
Mobile Trends Conference 2017 – 8-10 marca 2017 r.
Miejsce: Kijów.Centrum, Kraków
Rejestracja: https://2017.mobiletrends.pl/rejestracja
Prelegenci i call for papers: https://2017.mobiletrends.pl/prelegenci

Udostępnij
Zobacz także