Konferencje

Mobile Trends Conference 2024: Poznaj pierwszych prelegentów!

Jesienna edycja Mobile Trends Conference, która odbyła się 19-20 października w Warszawie, przyciągnęła wielu ekspertów z dziedziny sztucznej inteligencji, zarządzania i IT. Konferencja ta była źródłem najnowszych trendów i odkryła najbliższą przyszłość mobilnych technologii. Przed nami kolejne wielkie wydarzenia, czyli Mobile Trends Awards, które nagrodzi najlepsze projekty mijającego roku oraz kolejna edycja MTC, już w marcu! “Ruszyły przygotowania do głównej edycji konferencji i gali rozdania nagród MTA” – mówi Wiktoria Grzanka, organizatorka wydarzenia. 

Za nami 2 intensywne dni konferencji Mobile Trends for Experts (jesiennej edycji MTC), która odbyła się 19-20 października w Warszawie, także online. Prelekcje odbywały się na 3 niezależnych od siebie scenach. W konferencji uczestniczyło ponad 200 osób i aż 50 prelegentów, którzy przedstawili 45 prezentacji oraz  wzięli udział w 2 panelach dyskusyjnych..

Całą relację z wydarzenia zobaczysz tutaj.

Przegalińska, Kawecki, Pucek – pierwsi prelegenci MTC2024!

Już 21-22 marca, w Krakowie, Escola organizuje kolejną edycję wydarzenia! 

Już teraz znamy gorące nazwiska w biznesie, które pojawią się na marcowej scenie. W gronie prelegentów i prelegentów możemy już znaleźć prof. Aleksandrę Przegalińską, bardzo doświadczoną specjalistkę i naukowczynię ds. technologii, biznesowych trendów oraz sztucznej inteligencji.

W agendzie są też:

  • Paulina Walkowiak, czyli co-founderka i CEO cux.io, aplikacji pomagającej eliminować problemy blokujące sprzedaż w e-commerce.
  • Monika Mikowska, nietuzinkowa i przebojowa szefowa agencji UX, Mobee Dick, specjalizującej się w projektowaniu i badaniu produktów i usług cyfrowych.
  • Artur Kurasiński, który od ponad dwóch dekad obserwuje i tłumaczy wpływ technologii na nasze życie.
  • Dr Maciej Kawecki, popularyzator technologiczny, dziennikarz naukowy powołany przez Komisję Europejską na funkcję Cyfrowego Ambasadora UE. Prezes Instytutu Lema.
  • Bartek Sobczak, który przez ostatnie 7 lat pełnił rolę product directora i mobile directora w firmach takich jak Empik, Modivo i eobuwie.
  • Bartek Pucek, CEO Forward Operators – eksperckiego partnera w budowaniu usług i produktów opartych na Al.
  • Dr Krzysztof Wojewodzic, prezes Escola i czynny naukowiec zajmujący się AI i edukacją. 

Przed nami kolejna konferencja pełna inspirujących prelekcji, cennych informacji i możliwości nawiązania kontaktów biznesowych.

Chcesz wystąpić? Szukasz więcej informacji? Chcesz kupić bilet? 

Wejdź na stronę: 2024.mobiletrends.pl. (P.S. z kodem MTC15 zyskasz 15% zniżki na bilety)

MTA – nagrody za najlepsze projekty mobilne!

Konferencji towarzyszyć będzie Mobile Trends Awards, czyli prestiżowe wyróżnienie w branży mobilnej. Od lat stanowi ono hołd składany firmom tworzącym innowacyjne projekty oparte na mobilnych technologiach. Wydarzenie przyciąga przedsiębiorców z branży IT oraz profesjonalistów związanych z mobilnymi rozwiązaniami. 

Czy warto? Zgłoszenie projektu może przynieść wiele konkretnych korzyści, które przekładają się na rozwój firmy. Otrzymanie nominacji od tak renomowanego konkursu może zwiększyć prestiż firmy i projektu w oczach klientów, partnerów i inwestorów. Co więcej, projekt jest oceniany przez doświadczonych ekspertów, co pozwala uzyskać cenne opinie i wskazówki. Dzięki temu można doskonalić projekt, podnosząc jego jakość. 

Nowe osoby w Kapitule!

W zeszłym roku do Kapituły dołączyła Patrycja Walencik. To ekspertka zawodowo skupiona na rozwiązywaniu problemów i dostarczaniu wartości użytkownikom Zendesk Sell – jednego z najpopularniejszych systemów CRM dla sprzedaży na świecie.

Również i w tym roku, ekspertów zasiliło mocne trio. Do grona kapituły dołączyła Aleksandra Przegalińska, specjalistka ds. sztucznej inteligencji z Akademii Leona Koźmińskiego, współpracująca z Harvard University. Kolejną członkinią jest Ewelina Skłodowska, doświadczona projektantka UX, pasjonatka nowych technologii oraz literatury. Do niedawna pracująca w Google jako Solutions UX Engineer, gdzie współtworzyła strategię produktową i transformacyjną dla międzynarodowych klientów. W Kapitule zobaczymy też Justynę Izydorczyk, Head of Strategy Department w goodylabs, service designerka, pasjonatka badań oraz projektowania usług. W swojej pracy zgłębia perspektywę biznesową i eksploruje perspektywę konsumencką. 

Pozostały skład Kapituły sprawdzisz na stronie: mobiletrendsawards.pl/kapitula-konkursowa 

Dlaczego warto zgłosić projekt do Mobile Trends Awards?

Wygrana w Mobile Trends Awards przyciąga uwagę potencjalnych partnerów i klientów. Otwiera drzwi nowym możliwościom biznesowym. Pomaga w budowaniu silnego wizerunku oraz  stanowi motywację dla zespołu do dalszego rozwoju projektu.

“Mobile Trends Awards to nie tylko konkurs, to możliwość zaprezentowania polskich, innowacyjnych rozwiązań światu mobilnemu. To doskonała okazja do rozwoju projektu i firmy oraz budowania marki. To potwierdzenie, że firma idzie w dobrym kierunku i może służyć jako zachęta do dalszych działań”mówi Robert Rachwał, przewodniczący Kapituły MTA. 

Projekty można zgłaszać pod linkiem: mobiletrendsawards.pl

Organizatorem Mobile Trends jest Escola

Escola SA to spółka technologiczna tworząca aplikacje webowe i mobilne. Firma poza podstawową działalnością jako software house dywersyfikuje biznes produktami własnymi. Prezesem Zarządu i głównym akcjonariuszem spółki jest dr Krzysztof Wojewodzic.

Udostępnij
Zobacz także